56 reichischen Kriogsmannos. (Str. Juli.) Vaterlandischo Lorbeerblatter. Slag bij Hochkirch 14 October 1758 (Str. Juli.) XXI. Wiskunde. Natuur-en Scheikunde. Technologie. Mittheilungen über neue chemische Elemente. (Mitth. Heft 6.) Thermo phore. Apparate fiir Wiirme-Autspeicherung und Abgabe. Dubbelwan dige toestellen met zoutoplossingen tusschen de wanden. (Mitth. Heft 6.) Ub r Sicherheitsventile. (Mittb. Heft 6.) XXII. Geschiedenis. Aardrijkskunde. Land- en Volken kunde. Naar aanleiding van Dr. Juynboll's critiek op mijn Maleische gram matica; door C. Spat. (T. N. I. Juni.) Le Transsaharien par la main d'oeuvre militaire. Vervolg. (S. M. 1 Juillet.) Tweede reis van Ponti- anak naar Samarinda in 1898 en 1899 door Dr. A. W. Nieuwenhuis. Vervolg. (Tijdschr. v/h Kon. Ned. Aardr. Genootsch. No. 3.) Het rijk Mori. (Tijdschr. v/h Kon. Ned. Aardr. Genootsch. No. 3.) Reis door eenige eilandengroepen der Residentie Amboina. (Tijdschr. v/h Kon. Ned. Aardr. Genootsch, No. 3.) XXIII. Staatkunde en Staatsrecht. Staathuishoud kunde. Statistiek. Nog eens: herziening van de rechterlijke organisatie in Nederlaudsch- Indië door Mr. Stibbe met dupliek van Mr. Fock. (T. N. I. Juni.) De afdeeling B van het Gymnasium Willem III. (I. G. Juli.) De Algemeone Sekretarie in Nederlandsch-Indiö. (I. G. Juli.) Een pleidooi voor hot Inlandsch Onderwijs. 'I. G. Juli.) Heerendiensten. (I. G. Juli.) XXIV. Diverse onderwerpen. Herinneringen uit mijn militaire loopbaan. Vervolg. (M. S. No. 7.) Der Ausbruch des Chinesisch-Europaischen Kriegs. (A. M. Z. No. 27.) Over den leeftijd en de bevordering der Duitsche officieren. (Kr. V. VII.) Reorganisatie van het personeel van den dienst der Exploitatie van S. S. op Java. (Voorwaarts No. 45 en 46.)

Indisch Militair Tijdschrift | 1900 | | pagina 544