64 werk van dun titelVervolg. (Mar. Afl. 3.) De gevaren Tan electrische geleidingen. (Tijdschrift Nijv. en Landb. Afl. II/III.) Les phénomènes Toleaniques dans leurs rapports avec l'oceanographie. (R. Mar. Juillet.) XXII. Geschied enis. Aardrijkskunde. Land en Volken kunde. Le Transsaharien par la main d'oeuvre militaire. Pleidooi voor de noodzakelijkheid van een spoorweg door de Sahara. Vervolg. (S. M. 15 Juillet.) Aanteekeningen omtrent het landschap Gianjar. Bali. (B. B. Afl. 3.) Van Posso naar Mori 22 Aug. 29 Sept, (M. N. Z. deel 44 stuk 2 en 3.) Toboengkoe en de Tomori. (M. N. Z. deel 44 stuk 2 en 3.) De talen der Toboengkoe en Tomori. (M. N. Z. deel 44 stuk 2 en 3.) Een spraakkunst van het Mentoweiseh. (T. N. I. Juli.) Is de desaver kiezing eene Javaansche-Tnstelling. (I. G. Aug.) Importance scientifique, pratique et nationale d'une expedition allemande au pole Sud. (R, Mar. Juillet.) XXIII. Staatkunde en Staatsrecht. Staathuishoudkunde. Statistiek. Du nombre a la guerre. Statistische studie. Vervolg. (J. Sc. M. Juillet.) Onze handel met China. (T. N. I. Juli.) Suriname. Ontleend aan het verslag der commissie van rapporteurs over de ontwerp-verordening tot vaststelling der koloniale huishoudelijke begrooting van Suriname voor 1901. (T. X. I. Juli.) Opvoeding en onderwijs van kinderen van Europeanen en Indo-Europeanen in Indië. (I. G. Aug.) XXIV. Diverse onderwerpen. Reorganisatie van het personeel van den dienst der Exploitatie van S.S. op Java. Vervolg. (Voorwaarts 47, 48, 49, 50.) The conspiracy of Cataline. (U. S. M. August.) De Ned. kol. afdeeling op de Wereld tentoonstelling te Parijs. (T. N. I. Juli.) Kan de zeeofficier iets doen tot versterking van het Nederlandsch element in den vreemde. (Mar. Afl. 3.) Ned-Indië en de Wereldtentoonstelling te Parijs. (I. G. Augus tus.) Herinneringen uit mijn militaire loopbaan. Slot. (M. S. No. 8.) Aan wien de schuld. Over de vele tegenstrijdigheden in de Ned. reglementen en het slecht opvolgen daarvan. (L. Afl. 1/2.)

Indisch Militair Tijdschrift | 1900 | | pagina 554