71 XX. Biographie. Necrologie. Herinneringsfeesten. Gedenkdagen. Korpsgeschiedenissen. Histoire de 1' infanterie en France. Vervolg. (R. d' I. Aortt.) Ein Rück- blick auf den Kriegsauabruch yom Jahr 1870. (A. M. Z. No. 34.) XXI. Wiskunde. Natuur- en Scheikunde. Technologie. Natuurwetenschappen. Etude hydrologique sur le Sahara Francais Oriental. (R. Int. Juillet Aodt.) Contribution a l'étude de la conservation des denrées aliraentaires par le froid. (R. Int. Juillet/Aoüt.) La destruction des rongeurs par malade contagieux. (R. Int. Juillet/Aout.) XXII. Geschiedenis. Aardrijkskunde. Land- en Volken kunde. Le Transsaharien par la main d'oeuvre militaire. Pleidooi voor de noodzakelijkheid van een spoorweg door de Sahara. Vervolg. (S. M. 15 Aoüt. 1 September.) Palembang en Banka in 1816—1820. (B. T. Afl. 3/4.) De Mekka-tochten. (T. N. I. Augustus.) Iets over de Bataks. (T. N. I. Augustus.) Reis door eenige eilandengroepen der Residentie Amboina. (Tijdschrift v/h. Kon. Ned. Aardrk. Genootsch. No. 4) Poeloe Weh; zijne topographische beschrjjving en eenige opmerkingen met be trekking tot de beteekenis van het eiland. (Tijdschrift v/h. Kon. Ned. Aardrk. Genootsch. No. 4.) XXIII. Staatkunde en Staatsrecht. Staathuishoudkunde Statistiek. Du nombre a la guerre. Statistische studie. Slot. (J. Sc. M. Aout.) Decentralisatie van het bestuur in Nederlandsch-Indië. (T. N. I. Augustus.) Koloniale jaarcijfers. (T. N. I. Augustus.) Bestaat er scheiding of een heid van Nederlandsche en Indische financiën? (I. G. September.) Sta tistisch overzicht der in het jaar 1899 behandelde zieken en zieke paar den van het Nederlandsche leger. (M. W. No. 37.) XXIV. Diverse onderwerpen. Reorganisatie van het personeel van den dienst der Exploitatie van S. S. op Java. Vervolg. (Voorwaarts 5% 52, 53, 54.) Japan in 1899. (T. N. I. Augustus.) Wohin mit gefangenen Chinesen. (A. M. Z. No. 34.) Von Ancona nach Athen 1898. (A. M. Z. No. 34.) Ueber militar-

Indisch Militair Tijdschrift | 1900 | | pagina 561