130 130 221 316 316 317 317 396 Het militair strafrecht in Ned.-Indië. Handleiding ten gebruike bij de uitoefening van de militaire strafrechts pleging en van het militair strafrecht; bewerkt door A. V. L. Barré. 3de verbeterde druk, deel II. Straf recht. Antwoord van den schrijver op de beoordoeling in aflevering 3'('z' Militaire rechtspleging. Beknopte handleiding ten dienste van officieren en aanstaande officieren door P. P. C. Collette, kapitein der infanterie en J. J. C. van Dijk, le luitenant der infanterie, leeraar in het Militair Straf recht aan de Kon. Mil. Academie. Zwolle. W. E. J. Tjeenk Willink3U Do rechtspraak over den militair in tijd van vrede; door Mr. W. C. Bosman. Uitg. Alkmaar. Ilerm. Coster en Zn. 19013ia Christelijk militair blad. Orgaan van de nationale Chris ten officiers vereeniging No. 1, le jaargang, Hil versum, J. H. Witzel De troepenmacht in Suriname met platen en teekenin- gen; door P. G. J. Bosschart, kapitein 6o Regt. Inf. Breda, Firma P. C. G. Peereboom. 1900 De Nederlandsche Regeering als leverancier voor Indië. Indische Gids. April 1901 De Bandera Wolanda'*8(> Ter bespreking ontvangen boekwerken 314 485 Voor de practijJc. Dienstkruis of lint; door een Ridder Geen reisdeclaratie met afschriften marschordcrs meer; door Adam Vermindering van schrijfwerk; door SiAnoe. 1 Twee benaderingsformulendoor J. U. van Loon 220 Een paar vragen in verband met ons schietvoorschrift door X Berekening der hospitaaltoelagendoor Adam. Met één bijlage Art. 114 van het Reglement op den Inwendigen Dienst door Si-Anoe Lapsus calami; door Si-Anoe Ophouden met vuren; door Si-Anoe Lijkbaar; door v

Indisch Militair Tijdschrift | 1901 | | pagina 11