suche mit Beton-Eisen-Constructionen. (Mitth Heft 10.) Telegrafie zon der draad. (Voorwaarts No 62.Over gewapende beton. (If. Inst. v. I. Notulen 6e. aflevering 1899-00.) Les ports tunisiens. (R. tech. 25 Oct.) Tuyaux armés. (R. tech. 25 Oct.) L'éclairage électrique des voitures de chemin de fer. (R. tech. 25 Oct.) Over geologische telefonie. (Electra No. 25.) Marconi's telegrafie. (Electra No. 25.) Het onderhouden van giindwegen. (Ind. Bouwk. Tijdsehr. No. 11.) Reconstruction in concrete of dry dock No. 2 Newyork navy yard. (Scientific Amer, 20 Oct.) Beklee- dingsplaten van caoutchouc. (Bouwk. weekhl. No. 44.) Beproeving van een gebouwtje in gewapend beton op den weerstand tegen vernieling bij brand. (De Ingenieur No. 44.) L'Hopital militaire de Bizerte. (R. G. M. Oct XIII. Militaire gezondheidsleer. Geneeskundige Dienst. Veeartsenijkunde, The knights hospitallers and ambulance work in war. (J. R. U. S. October.) Goedaardige droes. (P. No. 44.) Beknopt verslag van do werk zaamheden in het Laboratorium voor onderzoeken op hot gebied der pa thologische Anatomie en Bacteriologie te Weltevreden. (V. bl. Afl. 2.) Boosaardige dekziekte in het Soemedangsche. (V. bl. Afl. 2.) Overzicht der geneeskundig behandelde paarden van het leger. (V. bl. Afl. 2.) Over den groei der paarden in Nederlandsch.-Indië. (V. bl. Afl. 2). Over de diagnose van malaria. (G. T. Afl. 6.) Een corpus alienum in het rectum. (G. T. Afl. 6.) De oorzaak van het kankergezwel. (G. T. Afl. 6.) Over de vindplaats van Anopheles-larven. (G. T. Afl. 6.) Rendering the water of the Seine wholesome. (Scientific Amer. Suppl. No. 1293 A new ope ration table for horses. (Scientific Amer. 3 Nov.) XIV. Remonteering. Uitwendige paardenkennis. Rij kunst. Sport. Nederlandsche paardenfokkerij. (P. No. 42.) De Oostenrijksche stoeterijen. V&rvolg. (P. No. 43,44.) De dresseerschool te Groningen. (P. No. 46) De paardenfokkerij in Rijn-Pruisen. (P. No. 49.) La production et l'éle- vage du cheval de guerre. (R. d. C. Novembre.) XV. Marine. Zeetactiek, enz. Die artilleristische Angriffskraft der modernen Kriegsschiffc. (J. b. Oc tober.) Hr. Ms. „Friesland" te Lourenco Marques, Kaapstad; enz. Ver volg. (Mar. afl. 5.) Marinebegrooting voor het dienstjaar 1900. (Mar. afl. 5.) The navy under Cromwell: Its strength and cost; 1654. (J. R U.S. October.) New naval tactical game. (J. R. U. S. October.) Nos batiments de guerre et leurs ancotres. Vervolg. (R. Mar. Octobre.) Le budget de la maiine anglaise pour 1900 1901. (R. Mar. Octobre. Novembre.) Guerre hispano-américaine, TEscadre de l'amiral Cervera. Vervolg en slot. (R.

Indisch Militair Tijdschrift | 1901 | | pagina 520