16 Banglimet een kaartje. (T. I. T. 43 afl. 1/2.) Dagverhaal van eene reis van den resident van Bali en Lombok vergezeld van den controleur voor de politieke aanrakingen en de Poenggawa's Ida Bagoes Gelgel en Goestie Ktoet Djilantik naar Taboenan en Badoeng, van 17 Juli t/m 5 Augus tus 1899; met een kaartje en een geslachtslijst. (T. I. T. Deel 43 afl. 1/2.) The great Trans-Siberian-Manchurian Railway. (J. R. U. S. Dec.) Journey in Cyprus, 1899. (J. R. U. S. Dec.) Cyprus for German East Africa. A fair exchange. (U. S. M. Jan.) Het inlandsche Gemeentewezen op Java en Ma- doera. (B. T. 1/2.) Naamgeving in Insulinde. (B. T. 1/2.) De afdeeling Does- sonlanden. Z. en 0. afdeeling van Borneo. Met een kaart. (B. T. 1/2.) Mangkubumi. Ngajoggakarta's eerste sultan; naar aanleiding van een Ja- vaansch handschrift. (B. T. 1/2.) Een Javaansch sprekende bevolking in de Preanger-Regentschappen. (B. T. 1/2.) Een Oud-Javaansche vertaling van Indische spreuken. (B. T. 1/2.) Welke Javaansche taalvorm moet bij de prediking gebruikt worden. (I. G. Jan.) Uitspraak van het Maleisch. (I. G. Jan.) Welke eischen moet men stellen aan een goed Maleisch woordenboek. (I. G. Jan.) Zum 18 Januar 1901. Ein Rückblick auf die Thaten der Preussischen Könige. (J. b. Jan.) XXIII. Staatkunde en Staatsrecht. Staathuishoudkun de. Statistiek. De indische begrooting voor 1901 in de tweede kamer. (T. N. I. Dec.) De herziening van de rechterlijke organisatie in Ned. Ind. (T. N. I. Dec.) De gouvernements getah pertja-kultuur. Vergadering van 20 Nov. 1900. (Ind. Genootschap.) Beschouwingen over rentabiliteit van waterwerken. (I. G. Jan.) Decentralisatie in Indië. (I. G. Jan.) XXIV. Diverse onderwerpen. Politische Strömungen im französischen Heere. (N. M. B. Heft 11.) Heere und Flotten auf der Pariser Weltausstellung 1900. Slot. (M. Woch. No. 113.) The routes of submarine cables. (J. R. U. S. Dec.)

Indisch Militair Tijdschrift | 1901 | | pagina 530