23 von Zorndorf. Voordracht gehouden in de Militdrische Gesellschaft zu Berlin. (M. "Woch. No. 11.) The record of a march of a thousand miles in South-Africa. (U. S. M. Febr.) Frederick the Great. VI. The campaign of 1758. Olmutz. Zorndorf. Hochkirck. (U. S. M. Febr.) Thoughts on the campaign of 1815. (U. S. M. Febr.) La participation de l'obusier allemand de 15 cM. lourd a l'attaque des forts du Peitang. (I. R. Suppl. 23.) La cavalerie russe dans la guerre de 1877 1878. Vervolg. (R. d. C. Janvier.) Die Preuszische Canal-Vorlage. (A. M. Z. No. 3.) Zum Kriege in China. (A. M. Z. No. 4.) Feldpostbriefe aus Südafrika (N. M. B. 15 Jan.) XX. Biographie. Necrologie. Herinneringsfeesten. Ge denkdagen. Korpsgeschiedenissen. Charakterzüge aus dem Leben des General-Feldmarschalls Grafeu Blumenthal. (A. M. Z. No. 1.) General von Fransecky. (N. M. B. Jan.) Histoire de l'infanterie en France. Vervolg. (R. d'I. Janv.) XXI. Wiskunde. Natuur en scheikunde. Technologie. Natuurwetenschappen. De rekenlinialen. (Voorwaarts No. 73.) Étude générale des galons d'or et d'argent en usage dans l'armée. (R. Int. Nov. Dec.) Note sur la composition et l'application de différents ignifuges. (R. Int. Nov. Dec.) Action des eaux sur le plomb. (R. Int. Nov. Dec.) Neuere Arbeiten im Gebiete der Photographie etc. (O. V. Heft 4.). XXII. Geschiedenis. Aardrijkskunde. Land- en Volken kunde. De historie van een oudgast. Raad extraordinair Nicolaus Engelhard. (T. I. T. Deel 43 Afl. 3 en 4.) Dwerghert-verhalen buiten den Archi pel. (T. I. T. Deel 43 Afl. 3 en 4.) Een plattegrond van Batavia van 1632. (T. I. T. Deel 43 Afl. 3 en 4.) Aanteekeningen over de Bodha's van Lombok. (T. I. T. Deel 43 Afl. 3 en 4.) Rapport naar aanleiding van de nota, betreffende het Tenggergebied van den heer H. M. La Chapelle opgenomen in deel XLI van het Tijdschrift voor Indische taai- land- en volkenkunde. (T. I. T. Deel 43 Afl. 3 en 4.) Rapport van den heer G. G. L. von Freijburg. (T. I. T. Deel 43 Afl. 3 en 4.) Vergelij kende woordenlijst in het Hollandsch, Ceramschen Alfoersch.Bonfia (T. I. T. Deel 43. Afl. 3 en 4). Een landreis van Berouw naar Sama- rinda. (Tijdschrift Aardr. Genootsch. No. 1.) Herinneringen uit Oost-Indië. (Tijdschrift Aardr. Genootsch. No. 1.) L'expansion anglaise au Yunnan. (J. Sc. M. Janv.) Beknopte beschrijving van de onderafdeeling Soepa- jang. Afdeeling XIII en IX Kota's, Gouvernement Sumitra's West kust. (T. B. B. Afl, 3.) Het dadalrecht onteigeningsrecht vau dessa-

Indisch Militair Tijdschrift | 1901 | | pagina 539