34 Rapport over de regeling der Agrarische toestanden in West-Lombok» (T. B. B. Maart.) Fransch wetenschappelijk onderzoek in Cambodja. (T. N. I. Febr.) XXIII. Staatkunde en staatsrecht. Staathuishoudkunde. Statistiek. De denkbeelden in 1864 over de opleiding der O. I. ambtenaren. (T. B. B. Maart.) Vervanging der artikelen 92 tot en met 103 van het regee- ringsreglement(T. X. I Febr.) Is onderwijs in het Nederlandsch aan Inlanders gewenscht? (T. N. I. Febr.) XXIV. Diverse onderwerpen. Rheinische Metallwaren- und Maschinenfabrik Dusseldorf. (Schw. B. Jan.) National responsibility. (J. R. U. S. Febr.) Queen Victoria from the im perial point of view. (U. S. M. March.) A civilian ridden nation. Een beschouwing over het anti-militaire standpunt der Engelsche natie. (V. S. M. March.) Hysterical warfare. Scherpe veroordeeling van het wanbeleid der Mandarijnen, die voor en gedurende den Transvaalschen oorlog in En geland de leiding in handen hadden. (U. S. M. March.) Die Besichtigun.- gen im Französischen Heere. Over inspectiën. (M. Woch. No. 18.) NIEUWE MILITAIRE UITGAVEN. 1Bakhuizen van den Brink, R. C. Cartons voor de geschie denis van den Nederlandschen vrijheidsoorlog, 2 deelen. 8°. f 4.80 2. Beucker Andreae, J. H. Marine. Een verkeerde koers. 8°. 0.70 3. Chabot, Jules de. La cavalerie en avant des armées. Etude tactique. 8° 1.25 4. Colago Belmonte, E. M. J. Energie en electriciteit. 8°. 1.50 5. Dickhulh, G. Ilandbuch der Truppenfiihrung im Kriege 5.— 6. Engelberts, W. M. De reorganisatie onzer landmacht. Andermaal. 8°0.40 7. Fiebeger, G. J. A. Text-book on field fortification 8. Goeben, August von. Ein Auswahl seiner Briefe von Gebhard Zemin4.20 9. Henning, R. Zur Entstehung des Englischen Vollblutpferdes. 1.20 10. Hollander, J. J. de. Handleiding tot de kennis der Maleisehe taal, 11® druk, herzien en omgewerkt door A, A. Fokker. 8°. 1.90 11. Japon. Les forces militaires du.8°0.25 12. Kunowskivon und Fretzdorff. Der Krieg in Süd Afrika. 8°. 13. MartensF. de. La paix et la guerre5. 14. Mc Call Theal, G. Geschiedenis van Zuid-Afrika tot 1896. 8°. 7.50

Indisch Militair Tijdschrift | 1901 | | pagina 550