136 Opgenomen onder het oudste een vierde sedert de laatste opgave. Infanterie. de kapiteins: J. C Smits, C. A. L. Marchant, G. Nypels (gen. staf), M. van der Meer Mohr, A. H. Overman, J. M. van Gogb, A. Kisjes gen. staf.), P. Bodemeyer en J. Adama van Scheltema. CORRESPONDENTIE. Dank aan alle medewerkers voor het betoonde geduld tijdens de af wezigheid van den redacteur. Kap'11, der artillerie J. U. van Loon. Uwe bijdragen in orde ontvangen. Off. v. gez. 1° kl. E. W. van llaeften. Uwe artikelen van Sept., Nov. en Dec. zullen geplaatst worden. 1°. Luit"4. der Genie D. Merens. Uw artikel komt in aanmerking voor plaatsing. 1°. Luit"1, der Cav. J. W. F. Ilerfkens. Uw artikel is eenigen tijd blijven liggen, doch wordt spoedig geplaatst. le. Luit"4, der Cav. W. Wijnaendts. Uwe bijdrage in orde ontvangen; vermoedelijk zal ik haar voorloopig moeten laten liggen. 1'. Luit"4, adj. G. L. J. Holle. Uwe bijdragen in orde ontvangen; laat mij s. v. p. weten of ik uwe artikelen mag onderteekencn. Adam s-Gravenhage. Zooals U opgemerkt zal hebben, worden uwe artikelen, die door mij op hoogen prijs gesteld worden, gere geld opgenomen. Ook uwe „Berekening der hospitaaltoelagen" in orde ontvangen. 1 Luit"4, dei Int. H. Lamberts. Ik zal trachten uw artikel eenigszins spoedig te plaatsen. 1°. Luit"4, der Art. H. Cramwinckel. In verband met andere over het zelfde onderwerp ontvangen artikelen heb ik nog geen beslis sing kunnen nemen in zake uw artikel over mitrailleurs; ik hoop U spoedig nader te berichten. Ducimus. Uwe belangrijke studie zal ik in haar geheel plaatsen, U zal echter een weinig geduld moeten oefenen, ook zal ik haar over eenige (vermoedelijk 3) afleveringen moeten verdeelen. Er vielen geen kosten op. Redactie.

Indisch Militair Tijdschrift | 1901 | | pagina 150