489 request zullen n. 1. belangrijke verslagen, rapporten, memoriën, nota's, enz. welke bij het D. v. O. inkomen of aldaar samengesteld worden op een dergelijke wijze als de „Verslagen, rapporten en memoriën" van bet Nederl. leger als extra bijlagen van bet I. M. T. gratis aan de geabon- neerden daarvan worden toegezonden. De redactie boopt, dat dit baar streven om de waarde van het tijdschrift te verhoogen beloond moge worden door een belangrijke vermeerdering van bet aantal abonné's. Ducimüs. Uw belangrijk artikel ontvangen. Het was mij onmogelijk het nog in deze aflevering op te nemen; bet verschijnt dus de volgende maand. Kapitein A. van der Laaken. Dank voor uwe bijdragen. Kapitein de Bont. Uwe bijdrage in orde ontvangen, ik heb haar nog niet kunnen doorwerken. Eventueele plaatsing is voorloopig niet mogelijk. Y. Uwe kleine bijdragen omtrent gamelles enz. zal ik de volgende maand opnemen. Luitenant J. van Dijk. Uwe bijdrage vindt zoo mogelijk een plaats in de volgende aflevering. Van Brehelle. Idem idem. Ooievaar. In verband met andere stof over betzelfde onderwerp heb ik omtrent uw artikel nog geen beslissing genomen. p luitenant A. F. H. Winter. Met genoegen zal ik uwe studie een plaats verleenen. Zij moet echter tot een der afleveringen van den volgenden jaargang blijven liggen. Bedactie. MEDEDEELING. Bij de Erven Loosjes te Haarlem is ter perse de 34e druk van bet bekende werk: de compagniesadministratie van J. J. Yerwijnen:

Indisch Militair Tijdschrift | 1901 | | pagina 507