3 96 177 361 363 van J. Hoynck van Papendrecht, W. C. Staring en J. P. de Veer, met tekst van F. J. G. ten Raa Mil. Boekh. van de gebr. van Cleef te 's Gravenhagejj]z g^ Bespreking van de brochure van den l8ten luitnt. der Cav. J. G. Boon „Cavalerie tegen den inlandschen vijand" in de Mil. Spectator (afl, 11 1901); door S. De expeditie naar Samalanga (Januari 1901) Dagverhaal van een fotograaf te veldedoor C. Nieuwenhuis te Padano- G. Kolff en C° Examens voor Alkmaar en Breda; door Dr. J. G. van Deven ter. Bat. Nieuwsblad 2e Blad 13 Dee. 1901177 Tijdschrift voor Nederlandseh-Indië van wijlen Dr. W. R. Baron van Hoëvell (opgericht in 1838) Derde nieuwe serie, 1" Jaargang (1902) 1° aflevering. Zalt-Bommel. H. J. van de Garde en Co Naar aanleiding van een Post Seriptum; door C. F. H. Tückermann Reglement op het houden van aanbestedingen ten behoeve van 's lands dienst in Nederlandsch-Indië met de daarbij behoorende modellen, zoomede de ambtelijke voorschriften in acht te nemen bij de toepassing van dit reglement. Van aanteekeningen voorzien, bewerkt door M. C. Boon, kapitein intendant en J. M. Raaymakers, len luitnt. kw. Batavia. G. Kolff en Co. 1901 Velddienst- en gevechtsoefeningen. Een bijdrage tot oplei ding van onderaanvoerders van het Indische leger; door J. C. van den Belt, II Handelingen uit den kleinen oorlog tegen den inlandschen vijandggg De drankkwestie in het Ned. Indische leger, beschouwd over het tijdvak 1816-1900 door J. J. B. Fanoy, kaptn. der Infan terie, overgedrukt uit „Het werk der liefde," Tijdschrift gewijd aan de wetensch. bestrijding der drankgewoonten. P. Noordhoff Groningen 1901ggj Voor de practijJc. Een ton gouds besparen bij de ontvangst van koffie en met dit bedrag plannen helpen verwezenlijken om de muskieten op een afstand te houden 5 door Adamqq Naschrift op het artikel: „De ziekenprauw bij het Militair hospitaal te Soorabaija"; door Adamjqj Prijslijst Militaire administratie; door Adam101 452

Indisch Militair Tijdschrift | 1902 | | pagina 11