Koninklijke Marechaussee in Nederland. DER BRIGADES. Omschrijving van het door elke Divisie te bezet ten gebied. 's Hertogenbosch, Heusden, Rijen, Til- wijk en Wondrichem. Het zuidelijk gedeelte van de provincie Zeeland, benevens het westelijk deel van het eiland Walcheren; voorts de provincie Noord-Brabant, met uitzondering van het N. 0. gedeelte der ge meente Deurne en Liesel ten 0. van het Kanaal van Deurne. Budel, Eindhoven, Gemert, Heeze, beek, Oirschot, en Valkenswaard. zoom, Breda, Fijnaart (onde molen), Oudenbosch, Raamsdonksveer, Rosen- bergen, Willemstad, Zevenbergen, en kens, Hontenisse, Hulst, Neuzen, Oost- Gent, Sluis, W est-Kapelle en Y zendij ke. Heerlen, Kerkrade, Maastricht, Noor- veld, Sittard, Vaals en Valkenburg. De Prov. Limburg; het N. 0. gedeelte van N. Brabant, bene vens het gedeelte der gemeente Deurne en Liesel, ten 0. van het Kanaal van Deurne, als mede het Z. 0. deel van Gelder land ten Z. van de Waal. lenaveen, Heythuizen, Horst, Pannin- Thorn, Venlo, Vlodrop en Weert. ve, Groesbeek, Nijmegen, Oss, Sieben- Hardenberg, Legerplaats bij Oldebroek Steenwijk, Wijhe en Zwolle. Het gedeelte van Gelderland ten 0. van den IJsel en enkele gemeenten ten W. van die ri vier, benevens de prov. Overij- sel. schede, Hengelo, Markelo, Nude, 01- Raalte. Doetichem, 's Heerenberg, Ruurlo, terswijk, Zevenaar en Zutphen. wolde, Groningen, Hoogezand, Marum, Pekela, Nieuwe Schans, Nieuwolde, Vlagtwedde, Winschoten en Zuidhorn. De prov. Groningen en Drente, benevens de prov. Friesland, behalve het Z. W. gedeelte. tenpost, Dokkurn, Drachten, Frane- Heerenveen, Leeuwarden, Oosterwol- Witmarsum en Wolvega. gelo, Hijkersmilde, Hoogeveen, Mep- Oud-Schoonebeek, Roswinkel, Valther-

Indisch Militair Tijdschrift | 1902 | | pagina 147