459 Wordt beleefd medegedeeld, dat de Redactie buiten bemoeienis staat met alles, wat betrekking lieeft op de inteekening op het tijdschrift en de verzending der afleveringen. SJededeelingen en reclames ter zake gelieve men rechtstreeks te richten tot de uitgevers G. Kolff en Co. te Batavia. Redactie. Voorwaarden van Lidmaatschap. Het Verbond staat open voor ieder, die het wenseht te steunen, hetzij als begunstigend, hetzij als beschermend, hetzij als gewoon lid. Leden der Groep zijn: alle ingezetenen van Nederlandsclie Indië en alle buiten de ressorten der groepen van het Verbond gevestigde leden van het Verbond, die zich daartoe aanmelden bij het Groepsbestuur. Begunstigende leden zijn zij, die ƒ5—of meer 's maands contribueeren. Beschermende leden zijn zij, die 1.50 of meer, maar minder dan 5's maands contribueeren. Gewone leden zijn zij, die maandelijks 0.25 of meer, doch minder dan f 1.50 contribueeren. CORRESPONDENTIE. Kapitein der infanterie W. B. Oort. Uw laatste brief in orde ontvangen, uw artikel wordt thans in de volgende aflevering opgenomen. 1° Luit"4 der cavalerie H. C. de Waal. Het vervolg uwer bijdrage in orde ontvangen. Vermoedelijk begin ik de volgende maand het eerste gedeelte te plaatsen. B. H. L. Uw artikel „Infanterie bij nacht" in orde ontvangen; ik heb ter zake nog geen beslissing genomen. 0. De volgende maand plaats ik uwe bijdrage over de Australische strijdkrachten. Uwe bijdrage over de marine-kanonnen blijft om niet te veel over dit onderwerp te plaatsen nog een paar maanden liggen, hetzelfde is door plaatsgebrek het geval met uw artikel „Hoogere troe- penverbanden". H. F. In orde ontvangen. Zal vermoedelijk een plaatsje vinden in aflevering 7. le Luitenant der cavalerie J. Herfkens. In orde ontvangen. Ik hoop uw artikel in aflevering 7, anders in 8 te kunnen plaatsen. AA1V ALLEN.

Indisch Militair Tijdschrift | 1902 | | pagina 493