- 22 XX. Biographie. Necrologie. Herinneringsfeesten. Ge denkdagen. Korpsgeschiedenissen. Histoire de Pinfanterie en France. Vervolg. (R. d'I. Déc.) Un régiment de cavalerie sous le premier empire. Effectifs et situations du 13e régi ment de chasseurs de 1805 a 1815. (R. d'C. Nov. Déc.) Ein Schmab- schrift auf Friedrich den Groszen in neuer Auflage. (M. Woch. No. 5.) XXI. Wiskunde. Natuur- en Scheikunde. Technologie. Natuurwetenschappen. De fotographie en hare toepassing op militair gebied. (M.S.Dec.) Das elektrische Gliihlicht in den letzteu 20 Jahren. (Mitth. Heft 12.) Ueber flüssige Luft. (O. V. Heft 4.) XXII. Geschiedenis. Aardrijkskunde. Land- en Volken kunde. De overgang der Kaapkolonie van Nederlands in Engelands bezit. (I. G. 29 Oct.) Aliso. (M. Woch. No. 109.) Centraal-Borneo. (T. N. I. Dcc.) China in 1900. (T. N. I. Dec.) A thousand-mile ride across Asia. From Pekin to lake Baikal. (U. S. M. Jan.) Het imperialisme van Nederland. (I. G. Jan.) Beschrjjving van het rijk Gowa.— Celebes. Vervolg. (Tijdschr. Aardr. Gen. No. 1.) Enkele ethnographische bijzonderheden van de Arfoe's op Noord Nieuw-Guinea. (Tijdschr. Aardr. Gen. No. 1.) XXIII. Staatkunde en staatsrecht. Staathuishoudkunde. Statistiek. Een buitenlandsch oordeel over volkgeest en legeringstellingen. (M. S. Dcc.) De begrooting van Nederlandsch-Indië voor 1902. (T. N. I. Dec.) Een nieuw wetsontwerp nopens de opleiding van Indische bestuurs- en bureauambtenaren. (T. N. I. Dec De regeeringsvoorstellen betreffende de ambtenaarsopleiding; met naschrift door R. A. Sandick. (I. G. Jan.) In voering van den burgerlijken stand voor inlanders in de Minahassa. (I. G. Jan.) Mortaliteit van Europeanen in Nederlandsch-Indië. In verband met het kolonisatiev raag stuk. (I, G. Jan.) XXIV. Diverse onderwerpen. Herinneringen uit mijn militaire loopbaan. Vervolg. (M. S. Dec.) Als er een kameraad strerft. (M. G. Afl. 1.)

Indisch Militair Tijdschrift | 1902 | | pagina 628