I N HOU DS-OPG AVE (Afl. 1 6). Beschouwingen over het yuur met volle projectielen. Tweede gedeelte. Met Plaat I; door J. U. van Loon. (Yervolg van Biz. 198 Deel II vorige jaargang) Het Indische politiewezen; door R. Boonstra Terreinschetsen op het gehoor en den pasdoor J. v. D. Hospitaalkleeding; door H. B. Cayaux, mil. apotheker le. kl. Over sohietopleidingdoor J. 0. van den Belt. Met Plaat. II en III. Gemengde compagnieëndoor S. H. Schutstal van Woudenberg. Vraagstukken van den dag. Is het wenschelijk en mogelijk om de lijfstraffen bij het strafdetachement af te schaffen; door D. Bakker Antwoord aan C; door G. L. J. Holle Een opleidingsschool voor officieren van alle wapens in Neder- landsch Indië? door E. A. A. van Heekeren De invloed van temperatuur en luchtdruk op de dracht; door H. Lamberts Nog iets over tijdelijke versterkingskunst; door Prins, le. Luitnt. der Infanterie Geschiktheid van Australische paarden voor troependienst. Aan de leden van de Offieiersvereeniging tot onderlinge ondersteuning van nagelaten betrekkingen in Ned. Indië, door Schoenmaker gep. kapt. kwartiermeester Nog iets over de herziening van de statuten en het reglement der Offieiersvereeniging tot onderlinge ondersteuning van nagelaten betrekkingen Gericht schieten; door S Het prostitutie vraagstuk in het Indische legerdoor Ducimus. Doelmatige kleeding; door J. H. A. van de Water. Zijgangen voor troepenpaarden; door E. Kattenbusch, kapi tein der artillerie

Indisch Militair Tijdschrift | 1902 | | pagina 9