- 4-69 a. gagementen, welke door de invaliden in het Koninklijk Ko loniaal Militair Invalidenhuis op Bronbeek aan dat gesticht worden afgestaan b. verkoop van kaarten en boekwerken c. diverse. 8. Ontvangsten in betrekking tot het departement van oorlog in Neder landsch-Indië a. terugbetaling van reis- en kostgelden b. idem van studiekosten c. diverse. HOOFDSTUK II. (WET OP DE MIDDELEN.) Ontwerp van Wet. Wij WILHELMINA, bij de gratie Gods, Koningin der Nedrlanden, Prinses van Oranje-Nassau, enz., enz., enz. Allen, die deze zullen zien of hooren lezen, saluutdoen te weten Alzoo Wij in overweging genomen hebben, dat volgens artikel 2 der geldmiddelen "van Nederlandsch-Indië (Staatsblad 1895 No. 145) de mid delen tot dekking der uitgaven, begrepen in de begrooting van Neder landsch-Indiëjaarlijks bij afzonderlijke wet of wetten worden worden aangewezen Zoo is het, dat Wij, den Baad van State gehoord, en met gemeen overleg der Staten-Generaal, hebben goedgevonden en verstan bij deze: Artikel 1. Tot goedmaking van de uitgaven, begrepen in de beide hoofdstukken der begrooting van Nederlandsch-Indië voor het dienstjaar 1903, wor den over dat jaar gebezigd de na te noemen in Nederlandsch-Indië te ontvangen middelen, te weten: Departement van Oorlog. 77. Bijdragen voor de opleiding van jongelingen bij het pupillenkorps. 78. Boeten en andere ontvangsten, voortspruitende uit contracten van aanneming en uit leverantiën. 79. Terugbetaling van verplegingskosten in de hospitalen door pa tiënten, voor eigen rekening opgenomen. 80. Artillerie-constructie winkel. 81. Topographisch bureau en lithographisch etablissement.

Indisch Militair Tijdschrift | 1902 | | pagina 497