400 ooo: 548 BENAMING DER ONDERWERPEN "VAN UITGAAF. Geraamd voor 1903. Meer of minder begroot dan voor 1901. 239000 Voeding en passagegelden van ge zinnen van officieren-geleiders van suppletietroepen, van afzonderlijk reizende mindere militairen en van met verlof naar Nederland vertrek kende officieren en tot het depar tement van oorlog behoorende bur gerlijke landsdienaren met hunne gezinnen, zoomede van naar Ne derland terugkeerende mindere mi litairen Traktementen en fouragegelden van officieren op non-activiteit, non-ac tiviteitstraktementen en wachtgel den van tot het departementvanoor- log behoorende burgerlij kelandsdie naren en onderstanden. Traktementen en fouragegelden van officieren op non-activiteit, non-activiteitstraktementen en wachtgelden van tot het dppartement van oorlog behoorende burgerlijke landsdienaren en onderstanden Onderstanden voor ééns aan met lichaamsge breken uit den dieust ontslagen wordende militairen Voorschotten op traktement of ande re inkomsten, verlofstraktementen, scheepssoldijenenkleedinggeldvan adjudante n-o nderofficier. Hetgeen op voorschotten aan militairen en tot het departement van oorlog behoorende bur gerlijke landsdienaren niet binnen dit dienst jaar wordt terugbetaald Verlofstraktement aan officieren en tot het depar tement van oorlog behoorende burgerlijke landsdienaren, scheepssoldij voor de reis van en naar Nederland van militairen beneden den rang van officier en uitgaven voor kleeding van adjudanten-onderofficier bij vertrek naar Nederland Gratificatiën bij het verlaten van den f 649 000 10 000 32 000 f 2 314 C00 12 000 f 412 000 f 4000

Indisch Militair Tijdschrift | 1902 | | pagina 576