86 - Opgenomen onder de oudste helft sedert de laatste opgave. Infanterie. Do kapiteins: W. Kramers, J. Spaan en J. G. T. Bernelot Moens. A rtillérie. De l5te luitenant: O. L. Brewer. Genie. De ls*° luitenants: J. Graaff, S. L. Langeudijk en P. Avan den Burg. De gedetach. le luitenant: W. B. A. Slicher. De magazijnmeesters 2<i° kl.: P. E. G. Wolf, J. C. Heinzenknecht, II. J. Borghart en J. S. Rijnders. Militaire administratie. De kapitein kwart: J. F. L. Schneider. De magazijnmeester 1 ld.: W. A. Nugteren. De 1° luitenantsW. F. Wouters, C. P. J. Süverkropp, J. F. C. Nienhuis, B. H. J. van Deutekora, A. II. van Maslrigt en II. van der Palm. Opgenomen onder het oudste een vierde gedeelte sedert de laatste opgave. Infanterie. De kapiteins: J. F. Sehilham, P. J. Wijers, dhr. A. W. van Holtho, J. L. A. de Grave, D. Jentink en II. A. ran Lookhorst. BERICHT. Door tijdelijke afwezigheid van den Redacteur verschijnt deze maand geen Litteratuuroverzicht, doch wordt dit gecombineerd met dat over de volgende maand. De inhoudsopgave over het eerste halfjaar zal eveneens eerst de vol gende maand het licht zien. Bed. Zooals aan allen bekend is heeft een damescomité zich tot de officiers dames gewend om onze geliefde en geëerbiedigde Vorstin bij Haar her- stol een passende bloemenhulde aan te bieden. Het is naar aanleiding hiervan, dat op den 2J>;n Juni jl. een telegram van den particulieren Secretaris van H. M. Jhr. J. A. G. van der Staal dd. Het Loo 1 Juni werd ontvangen van den volgenden inhoud: „Hare Majesteit zegt hartelijk dank voor bloemenhulde, waarvoor zeer „gevoelig."

Indisch Militair Tijdschrift | 1902 | | pagina 104