"V j&l. IR. I -A.. Vaste remonteeringscommissie. In stede van de verschillende remonteeringscommissiën is thans door het legerbestuur een vaste commissie voor den aankoop van paarden be noemd, bestaande uit den cavaleriecommandant te Salatiga, den divisie commandant te Banjoe Biroe en een paardenarts. Deze commissie zal de venduties te Semarang bezoeken en éénmaal 's jaars ook zitting houden te Batavia en te Soerabaija. Voorts zal zij mede de tentoonstellingen in de Preanger Regentschappen bijwonen, in welk geval zij versterkt zal worden door den Directeur van het Remonte-depot. Koken te velde. Bij het 9de en 20ste Bataljon infanterie zullen oefeningen in het kwartier en bij proefmarschen gehouden worden met „het zelf koken door den man in de eetketels en in speciaal daarvoor mede te nemen geëmailleerd ijzeren pannetjes. Opgenomen onder het oudste een vierde sedert de laatste opgave. Infanterie. De kapiteins: J. W. H. van Eede; A. P. van de Siepkamp; V. L. J. Roijen en W. H. de Lussanet de la Sablonière. Opgenomen onder de oudste helft sedert de laatste opgave. Infanterie. Dc kapiteins: J. J. O. Bloem en P. II. Speltie. Genie. De kapiteins: K. A. R. Maier; G. U. van Renesse van Duivenbode; C. P. H. Tückermann; S. Blok en G. P. J. Caspersz. Brievenbus. S. v. 's G. Dank voor uwe bijdragen, waarvan de twee nog niet geplaat ste in volgende afleveringen worden opgenomen. C. Artillerie tegen B. V. in orde ontvangen. 2d® luitnt ,ïer artie. Willemse. Uwe bijdrage in orde ontvangen. Redactie.

Indisch Militair Tijdschrift | 1903 | | pagina 364