554 één onder den off. van gezondh. 2e kl. L. A. Demmers, sterk 14 man bij het 3C Bataljon. één onder den off. van gezondh. 2e kl. J. L. W. F. van Leent, sterk 15 man bij het 14e Bataljon. Trein222 dwangarbeiders voor het dragen van reservemu nitie, tandoes enz. Alle troepen moesten te 6 uur Y.M. te Lampeneroet zijn, be halve de beide compagnieën van het 9e Bataljon, die een half uur later zouden afmarcheeren. Daar werden 2 colonnes, 1 reser ve colonne en 1 algemeene reserve gevormd. De le colonne, be staande uit 3 compagnieën 14e Bataljon, was bestemd om door de kampongs Lam Tehen, Koeta Karang, Oleh-Soesoe, Lampene-ëng, Lege, Lehang en Lam Batoe, dus aan de Westzijde van den weg Tjot GoëBiloel op te treden, ten einde de gemeenschap met Lamkoenjit te herstellen. Eene compagnie zou daartoe zoo spoe dig mogelijk den W. rand van Lam Tehen bezetten, waardoor het de rest der colonne mogelijk zou zijn den aangegeven weg te volgen (toegevoegd werden 7 bereden ordonnansen). De 2e colonne, bestaande uit 3 compagnieën 3e Bataljon, zou met hetzelfde doel aan de Oostzijde van genoemden weg optreden door de kampongs Lam Lagang, Lam Kawi, Lam Siti, Tjot Tjigari, Lam Lilip, Tjot Boei en Nesoeh. Yan de aankomst in Tjot Boei moest onverwijld bericht aan den bevelhebber te Tjot Goë worden gezonden, opdat deze het artillerievuur van onzen post Lambaroe zou kunnen doen staken. De reservecolonne van 1 compagnie 14e Bataljon, 1 compagnie 3e Bataljon, 2 sectiën artillerie en genietroepen, moest den groo- ten weg Tjot Goë—Biloel volgen, naarmate de le en 2e colonne voorwaarts drongen. De algemeene reserve bleef voorloopig te Lampeneroet. De opmarsch van Lampeneroet naar Tjot Goë zou worden voorbereid door geschutvuur uit Lampeneroet op Lam Tehen en van uit Lamreng op Lam Lagang en Lam Lehe. Voor de leiding van dat vuur waren artillerieofficieren aangewezen, die telefonisch orders kregen van den bevelhebber te Tjot Goë. Bovendien werden de le en 2C colonne bij hunnen opmarsch gesteund door geschutvuur uit de 8 cM. te Tjot Goë, van de daar vereenigde sectiën bergartillerie en van Lambaroe,

Indisch Militair Tijdschrift | 1903 | | pagina 580