26 de haras, over den toestand der haras gedurende 1901. (P. No 3.) Het ontwerp-programma der militaire sportvereeniging voor 1903. (P. No. 4.) Afstandsrit Brussel-Ostende. Vervolg. (P. No. 4. 6.) Rijtuigpaarden, die zwaar in de hand gaan trekken (P. No. 4.) Elastische Pferdeschoner. (Schw. B. Jan.) Ein Dauerritt. (Schw. B. Jan.) Het jaarverslag der alge- meene keuringscommissie voor de paardenfokkerij over 1902. (P. No. 5.) La monte américaine et l'usure des membres. (R d G. Janv.) Neues über die Entwickelung des Remontierungswesens in England. (M. Woch. No. 12) De rug en zijne beteekenis voor den gang van het paard (P. No. 7.) XV. Marine, zeetactie k. Die amerikanische und französische Unterseebootflotte. (N. M. B. No. 3.) Typhons des mers de l'Extrème-Orient. (R. Mar. Janv.) Nos batiments de guerre et leurs ancêtres: Le „Tonnant" et la „Gloire (R. Mar. Janv.) Re paration d'un tuyau principal de vapeur erevé. (R. Mar. Janv.) Essais de machines H M. S. „King Alfred". (R. Mar. Janv.) Nouveaux sous. marins américains et rapport de l'amiral O'Neil au Comité des affaires navales des Etats-Unis. (R. Mar Janv.) Commandes a distance sans tils. Onderzeesche boot bestuurd van uit een oorlogsbodem. (R. Mar. Janv.) Appareil a gouverner électrique. (R Mar. Janv.) L'électricité a bord. (R. Mar Janv.) Le „Gauss" batiment de l'expédition antarctique alle mande. (R. Mar. Janv.) Progrès des vapeurs a faible tirant d'eau con- struits pour la navigation fluviale (R Mar Janv.) The admiralty scheme. (U. S. M. Febr.) Against combined training. Zeeofficier en machinist. (U. S. M Febr.) The royal marines: a naval problem. (U. S. M. Febr.) Exa mens voor matrozen en nog wat. (Mar. Afl. 7.) Opleiding bij vreemde marines. (Mar. Afl. 7.) Duitsche Marine. (Mar. Afl. 7.) Engelsche Marine. (Mar. Afl. 7.) Nog eens: De cursus voor de studenten bij den torpedo- dienst. (Mar. Afl. 7.) Kolonladen op zee (Mar. Afl. 7.) Eenige opmer kingen naar aanleiding van „Invloed van misgissingen in koers en vaart van een vijandelijk schip bij het lanceeren van torpedo's enz (Mar. Afl. 7.) De gymnastiek-, scherm- en zwemcursus van Hr Ms. Zeemacht te Amsterdam en de opleidingen voor officieren, machinisten, jongens en mariniers. (Mar. Afl. 7.) De torpedo virator van Schout bij Nacht Bor- resen, chef van den staf der Noorweegsche marine. (Mar. Afl. 7.) Het seinen bij de K. N. M. (Mar. Afl. 7.) Nogmaals machinisten en stokers bij de Marine (Mar. Afl. 7.) AVI. Algemeene militaire wetten en voorschriften Militair recht. Etude comparée de legislation pénale militaire. Slot. (R. A. B. Sept.— Oct.) Organisation de la justice militaire en Suisse. (R. M. Janv.) Das

Indisch Militair Tijdschrift | 1903 | | pagina 668