887 lezing zullen kunnen krijgen, geef ik U beleefd in overweging ook nog exemplaren te doen bestemmen voor de Cantine-Bibliotheek, de Korps- scholen, de dagverblijven, c. q. de kaderschool enz. De prijs per jaargang,, in prachtband gebonden franco uit Nederland, bedraagt slechts f 4- per deel. Aangezien de uitgever eenige duizende exemplaren van af No. 1 eers te jaargang in reserve heeft, kunnen alle nabestellingen worden uitgevoerd. Met verschuldigd} gevoelens van hoogachting: U 1^°»1 EdelGestrenges Dienstw. Dienaar, Clockener Brousson, gep. Ist0 Luitenant der Inf. Het is zeer zeker onnoodig aan het bovenstaande, dat een ieder, die de Bintang Hindia slechts enkele malen ter hand neemt, onmiddellijk onderschrijven zal, nog iets toe te voegen. Wij zien daarvan dan ook af, doch willen hier nog vermelden, dat sedert een paar belangrijke licha men, als het Algemeen Nederlandsch Yerbond en de Yereeniging Oost en West zich tot de Regeering gewend hebben om het blad. waarvan zij elk voor zich ter bereiking van het doel hunner vereeniging zeer veel verwachten, voor steun van Regeeringswege in aanmerking te brengen. Is dat geen teekenend verschijnsel, dat voor zichzelf spreekt Tot de redactie zouden wij nog een vraag willen richtenZou het met mogelijk zijn de afzonderlijke nummers van het blad bv. in de can- tines of nog beter bij een inlandsch onderofficier van de compagnie tegen een gering bedrag verkrijgbaar te stellen? Bij ondervinding weten wij, dat de inlandsche soldaat er erg op gesteld is enkele nummers in zijn bezit te hebben. Redactie

Indisch Militair Tijdschrift | 1903 | | pagina 265