892 aangeteekenden brief, op welks omslag het woord: „prijsvragen" moet zijn geschreven, een duidelijke opgave toekomen van zijn naam en zijn adres en van den verdichten naam, of de verdichte namen waarmede zijne verhandeling is - of zijne verhandelingen zijn geteekend. Aangezien deze brieven eerst worden geopend nadat de bekroningen zullen hebben plaats gehad, moeten, indien men nadere inlichtingen mocht wenschen, deze bij afzonderlijke brieven gevraagd worden. 7. Door niet aan de voorwaarden, in 5 en 6 gesteld, te voldoen verbeurt de inzender het recht om naar de prijzen mede te dingen. 8. Alle inzendingen, ook de niet bekroonde, worden het eigendom van de Groep Xederlandsch-Indië van het Algemeen Nederlandsch Ver bond, welker bestuur dus het recht zal hebben alle ingezonden verhande lingen, dan wel alleen eenige er van, te doen drukken en uitgeven, met vermelding van den naam van den schrijver - wat de niet bekroonde stukken betreft, indien hij tot die vermelding vergunning verleent: terwijl verder voor laatstbedoelde stukken, als zij door het Bestuur worden uit gegeven, een schadeloosstelling zal worden gegeven van 25. - per ver handeling. Met het oog hierop zal de keuze der onder deze voorwaarde uit te geven verhandelingen mede afhankelijk zijn van den stand der kas. Inzenders van met bekroonde stukken, welke voor een uitgave als even- bedoeld met in aanmerking komen, zullen van het Groepsbestuur, dat hun daarvan mededeeling zal doen, desverlangd vergunning verkrijgen ze voor eigen rekening te doen uitgeven. Het Bestuur der Groep Nederlandsch-Indiè van het Algemeen Nederlandsch Verhond Cohen Stuart, Voorzitter Hartevelt, Secretaris.

Indisch Militair Tijdschrift | 1903 | | pagina 270