902 Zuidwaarts gaan en Lam Gloempang, Tjap Tanah en Lam Hasan bezetten. De middencolonne zou op hetzelfde uur van Lam Permai naar Tjot Rang marcheeren, langs den grooten weg tot Gani en dan het voetpad volgen, dat Noordelijk en Noordoostelijk voert naar Ateuh, Tjot Si Boeloeh, Lam Baid en Melajoe. De bij deze colonne ingedeelde artillerie moest stelling nemen in Lam Baid en van daar Tjot Semeroeng en Lam Tjeu onder vuur nemen. De Zuidercolonne zou te 4^ uur v.m. van Siroen afmarchee- ren, over de Kroeëng Lingkar en daarna in Z. O. richting naar Adje Boeng Mira trekken, Gani daarbij zoo ver mogelijk links latende liggen. Zij moest, behalve eerstgenoemde kampong, Boe- neleh en Tjot Doe bezetten. Haar artillerie zou te Boeneleh stelling kiezen. De reserve was ter beschikking van den bevelhebber. Yan het 6e Bat. waren 2 compagnieën naar Lam Permai, de beide andere naar Tjot Iri gezonden. De Noordercolonne marcheerde om 2 uur v.m. van Koeta Ra dja af, in onderstaande marschorde: Voorhoede: marechaussee, genietroepen. Hoofdcolonne: staf, 2e, le en 3e comp. 12e Bat. Achterhoede: ambulance, 4e comp. 14e Bat. Op den bepaalden tijd werd het pad, dat 200 M. ten N. van Tjot Iri begint, ingeslagen en te ongeveer 5^ uur v.m. Tjo Paklat bereikt. De middencolonne werd per spoor naar Lam Permai vervoerd en marcheerde van daar te 4^ uur v.m. af, in onderstaande volgorde: Voorhoede: marechaussée, le peloton le comp. 3e Bat. Hoofdcolonnestaf, 2e comp. 3e Bat., artillerie en genietroe pen, 2 compagnieën 3e Bat., ambulance, gevechtstiein. Achterhoede: 2e peloton le comp. 3e Bat. De Zuidercolonne, die eveneens per spoor van Koeta Radja naar Lam Baroe vervoerd was, kon eerst te 5 uur 5 van Siroen af- marcheeren in onderstaande volgorde Voorhoede: marechaussée, 1 peloton 4e comp. 9e Bat.

Indisch Militair Tijdschrift | 1903 | | pagina 280