965 Bijlage 12. Militair Commando van Atjeh en Onderhoorigheden. No. 42. Koeta Radja2 April 1902. Commandemen tsorder. Wordt mits deze door mij in herinnering gebracht, dat het ten strengste verboden is om, wanneer detachementen of enkele militairen tijdelijk in voeding opgenomen zijn bij eene compagnie, divisie of detachement tot eene andere administratie behoorende, de aan die detachementen of militairen verstrekte voeding te verrekenen door overmaking van een zeker geldelijk bedrag van de eene menage in de andere. Wanneer door omstandigheden geen volledige administratieve overgave plaats heeft, behooren voor die verrekening gevolgd te worden de hierbij als bijlage gaande voorschriften en modellen. De Militaire Commandant (w.g.) v. d. Dussen. Voorschrift behoorende bij de C. O. dd. 2 April 1902 No. 42. Wanneer militairen tijdelijk bij eene andere compagnie, divi sie of detachement in voeding worden genomen, behooren zij steeds in de aantooning der eigen compagnie of divisie te wor den afgevoerd uit de sterkte voor voeding of indemniteit voor alle vivres. De commandant der compagnie, divisie of detachement, waarbij de voeding is verstrekt, maakt alle 10 dagen van de verstrek kingen bewijzen op in duplo volgens onderstaand model en trekt, onder oveilegging daarvan, aan den voet van de aantooning over het tijdvak waarin de verstrekking plaats had het verstrekte aantal ïations vivres, dan wel het bedrag der aankomende in demniteit, uit. Model. De commandant der compagnie van hetBataljon infanterie (Divisie marechaussée) verklaart, dat v/mt/m bij zön onderhebbende compagnie (divisie) zijn verstrekt ...rations voor Europeanen en..,.. Inlanders (indemniteitvan

Indisch Militair Tijdschrift | 1903 | | pagina 343