1253 Toch ben ik steeds tegenover de uitgevers op hetzelfde aambeeld blij ven hameren, omdat ik door mededeelingen van velerlei zijde al meer en meer tot de overtuiging kwam, dat het officierskorps prijsverlaging wenschte en ik van mijne zijde alle pogingen in het werk wilde stellen om aan dien uitdrukkelijken wensch uitvoering te doen geven. Het was daarom, dat ik nu ik vermoedelijk in den loop van het volgende jaar de redactie zal moeten neerleggen mij kort geleden opnieuw met voorstellen tot de uitgevers wendde en er hen op wees hoezeer het mij treffen zou, indien die prijsverlaging eerst na mijn aftreden mocht tot stand komen. Yoor dien herhaalden aandrang is de firma G. Kolff Co. ten slotte bezweken. Ik acht het mijn plicht haar daarvoor openlijk dank te zeg gen en er de aandacht van het officierskorps op te vestigen, dat zij daar door vrijwillig afstand doet van een belangrijk bedrag aan inkomsten, iets wat te meer klemt omdat de eischen, die ik haar in de laatste jaren op velerlei gebied, in het belang van ons orgaan, heb meenen te moeten stellen, alle met min of meer belangrijke financieele offers van hare zijde ge paard gingen. Het is daarom, dat ik mij thans nogmaals tot U allen wend met het dringende verzoek tot ruimer, belangrijk ruimer, inteekening op het tijd schrift. Ik geloof te mogen zeggen, dat het Indisch Militair Tijdschrift die meerdere belangstelling verdientalle handen moeten in elkaar gesla gen worden om door het ruimer doen vloeien van abonnementsgelden het tijdschrift te houden op het peil, waarop het zich thans bevindt, en het zoo mogelijk tot hooger bloei te brengen. Redacteur.

Indisch Militair Tijdschrift | 1903 | | pagina 633