1008 - Letter A. Opgave van straffen, welke wegens het niet betalen van schulden wor den opgelegd in verband met den oorsprong dier schulden. Noodige artikelen. Onnoodige artikelen Noodige artikelen, doch met verzwa rende omstandigheden, als te hoog bedrag Onnoodige idem. Het niet nakomen van eene schrif telijke belofte tot betaling] Erkende maar niet betaalde wissels Artikelen die contant betaald moe ten worden en ook slechts onder die stilzwijgende voorwaarde worden verkocht Societeits- of koffijhuisschulden Geleende gelden Logementschulden Huishuurpenningen Burgerkleeding Paard, verrekijker en horologie le maal vermaand eenvoudig arrest. 2 dagen streng arrest. 2e maal 2 dagen 2 dagen streng arrest. 4 dagen streng arrest. 4 dagen streng arrest. 4 dagen streng arrest. 2 dagen streng arrest. dagen streng arrest, dagen streng arrest, dagen streng arrest, dagen streng arrest, dagen streng arrest. Officieren van gezondheid slechts 2 dagen eenvoudig arrest. 4 dagen eenvoudig arrest. NB. Van en met de 2e maal worden de straffen verdubbeld. Opgenomen onder het oudste een vierde gedeelte sedert de laatste opgave. Infanterie. De kapiteins: C. R. W. K. van Alderwerelt van Rosenburgh, J. B. Snepvangers, J. J. M. Oosterman, H. van Stipriaan Luïseius en E. G. A. L. ter Haar. Opgenomen onder de oudste helft sedert de laatste opgave. Infanterie. De kapiteins: E. den Dooren de Jong, S. L. Blok, J. J. Stolk, G. K. Dijkstra, W. J. de Voogt, "W. B. Oort, C. Reedijk en F. Kilian.

Indisch Militair Tijdschrift | 1903 | | pagina 386