890 regelen de aanvulling der opleidingsbat. (comp.) uit de depotbat. en der aanvullingsbat. (comp.) uit de opleidingsbat 2o. De commandanten der veldbat. op Java en ter S. W. K. doen den len van elke maand telegrafisch mededeeling aan den afd. commandant (mil. commandant): a. van het aantal voor aanvulling beschikbare valiede Euro peanen, Amboineezen en inlanders (graadsgewijze) b. van het aantal Eur., Amb. en inl. fuseliers van de oplei- dingscomp. dat daarbij het langst is ingedeeld, met ver melding van het aantal maanden. 3o. De commandanten der depotbataljons doen den len van elke maand telegrafisch mededeeling aan den afdeelingscommandant van het aantal recruten, dat beschikbaar is voor indeeling; indien echter de indeeling steeds bij éénzelfde korps plaats heeft, blijft deze opgave achterwege en regelt de commandant van het depot bataljon den overgang der afgeëxerceerde recruten. 4o. De korpscommandanten, niet genoemd sub 2e en 3e, vragen zoo spoedig mogelijk in het begin van elke maand de benoodigde aanvulling telegrafisch aan en wel: a. de korpscommandanten in Atjeh aan den mil. commandant van S.W.K. of aan den commandant der le mil. afd., inge volge het daaromtrent door den mil. commandant van Atjeh bepaalde b. de korpscommandanten in het Westelijk deel van den archipel, met inbegrip van West-Borneo en de Ie mil. afd., aan den commandant van genoemde afdeeling, behalve die te Ben- koelen en ter Sumatra's Westkust, welke zich wenden tot den mil. commandant van laatstgenoemd gewest c. de korpscommandanten in de He mil. afd. tot den afd. com mandant cl. de korpscommandanten in het Oostelijk deel van den archipel tot den commandant der Hie mil. afdeeling. 5o. De afd. commandanten (gew. mil. commandanten) kunnen een regeling treffen, waarbij aan de commandanten van bepaal de compagnieën en detachementen wordt opgedragen om de be noodigde aanvulling rechtstreeks aan te vragen. 6o. De chef van het W. d. I. bepaalt welke onderdeelen van zijn wapen uit niet-valiede militairen zullen bestaan, c. q. hoe

Indisch Militair Tijdschrift | 1904 | | pagina 276