1128 Onderafdeeling 12L Geneeskundige dienst Onderaf deeling 122. Militaire gevangenissen en andere gerechtskosten Onderafdeeling 123. Bijzondere inrichtingen Onderafdeeling 124. Subsidiën aan vereenigingen die zich ten doel stellen het zedelijk welzijn der militairen te bevorderen Onderafdeeling 125. "Werving Onderafdeeling 126. Soldijen en gratificatiën aan eeretee- kenen verbonden Onderafdeeling 127. Levensmiddelen, brand-en lichtstof fen en fourages Onderafdeeling 128. Kleeding, equipement, velduitrus- ting, fournituren, harnachement, huisraad-, stal- en ver dere behoeften voor de troepen, zieken- en andere inrich tingen, gerechtskosten, drukwerken en eereteekenen, bene vens uitgaven voortvloeiende uit den verkoop van onbruik baar geworden en overtollige goederen Onderafdeeling 129. Uitgaven voor de aanschaffing en uitzending door het departement van oorlog van goederen, drukwerken en dergelijke voor den algemeenen dienst. Onderafdeeling 130. Yervoer te water en te land van personen, goederen, paarden en vee Onderafdeeling 131. Traktementen en fouragegelden van officieren op non-activiteitstraktementen en wachtgelden van tot het departement van oorlog behoorende burgerlijke landsdienaren, en onderstanden Onderafdeeling 132. Voorschotten op traktement of andere inkomsten, verlofstraktementen, scheepssoldijen en kleeding- geld van adjudanten-onderofficier Onderafdeeling 133. Gratificatiën bij het verlaten van den dienst aan gegageerde militairen beneden den rang van officier, en gratificatiën aan in Nederland aangenomen militaire schrijvers bij het eindigen van hun aldaar aange gaan dienstverband of vroeger Onderafdeeling 134. Voor het houden van veldoefenin- gen op kleide schaal Onderafdeeling 135. Buitengewone uitgaven ten behoeve van de in Atjeh gelegerde troepen Onderafdeeling 136. Gratificatiën tot bevordering van de kennis der inlandsche talen in het Indisch officierskorps

Indisch Militair Tijdschrift | 1904 | | pagina 514