1284 BENAMING DER ONDERWERPEN YAN UITGAAF. Levensmiddelen, schadeloosstelling voor het ge mis van voeding, brand- en lichtstoffen voor de troepen en de ziekeninrichtingen, voor burgerpersonen, koelies eri dwangarbeiders aan expedition toegevoegd of bij het leger werkzaam, voeding voor de troepen- en trein- paarden, lastdieren en vee, benoodigdheden voor de verpleging van zieke paarden, be nevens verlichting in het algemeen en ge rechtskosten Kleeding, equipement, velduitrus- ting, fournituren, harnachement, huisraad, stal- en verdere behoef ten voor de troepen, zieken- en andere inrichtingen, gerechtskos ten, drukwerken en eereteekenen, benevens uitgaven voortvloeiende uit den verkoop van onbruikbaar geworden en overtollige goederen. Uitgaven voor de aanschaffing en uitzending door het departement van oorlog van goederen, drukwer ken, en dergelijke voor denialge- meenen dienst (84) Vervoer te water en te land van per sonen, goederen, paarden en vee. Reis-, verblijf- en transportkosten in Neder- landsch-Indië, voeding en transportmiddelen voor marcheerende troepen en alleen reizende mindere militairen, aanschaffing en herstelling van vervoermiddelen, aankoop van lastdieren en treinpaarden, vervoer van paarden en vee en goederen in het algemeen, benevens kos ten van averij en gerechtskosten Voeding en passagegelden van suppletietroepen en geleiders met hunne gezinnen, premiën aan gezagvoerders en geneesheeren, voeding en passagegelden van naar Nederland ver trekkende officieren en tot het departement van oorlog behoorende burgerlijke landsdie naren met hunne gezinnen en van mindere militairen, alsmede vergoedingen wegens ver Geraamd voor 1905. f 1 665 000 f 4 451 000 (83;-f 7< 521 600 1 000 Meer of minder (-) begroot dan voor 1904. 1 001

Indisch Militair Tijdschrift | 1904 | | pagina 670