158 000 6 000 782 000 8 000 1286 BENAMING DER ONDERWERPEN VAN UITGAAF. scheepssoldijenen kleedinggeld van adjudanten-onderofficier. Hetgeen op voorschotten aan militairen en tot het departement van oorlog behoorende bur gerlijke landsdienaren niet binnen dit dienst jaar wordt terugbetaald. Verlofstraktement aan officieren en tot het departement van oorlog behoorende burger lijke landsdienaren, scheepssoldij voor de reis van en naar Nederland van militairen be neden den rang van officier en uitgaven voor kleeding van adjudanten-onderofficier bij vertrek naar Nederland bij het verlaten van Gratificatiën den dienst aan gegageerde militai ren beneden den rang van officier en gratificatiën aan in Nederland aangenomen militaire schrijvers bij het eindigen van hun aldaar aangegaan dienstverband of vroe ger Voor het houden van veldoefeningen op kleine schaal Buitengewone uitgaven ten behoeve van de in Atjeh gelegerde troepen. Gratificatiën tot bevordering van de kennis der inlandsche talen in het Indisch officierskorps en kos ten verbonden aan het afnemen der examens aan bedoelde officieren in die talen Kosten der admissie-examens voor de Koninklijke Militaire Academie en de Cadettenschool; passagegel den voor de jongelieden die tot de ze inrichtingen en van de onder officieren die tot den Hoofdcursus te Kampen worden toegelaten, als mede belooningen aan leeraren van het middelbaar onderwijs, voor ad viezen betreffende de beoordeeling f 400 000 12 000 Geraamd voor 1905. Meer i minde (-) begroo dan vo 1904 412 000

Indisch Militair Tijdschrift | 1904 | | pagina 672