1291 van den militair opzichter- photograaf door een burger-ambtenaar, doch verminderd met f 2 omdat de berekening der soldijen over één dag minder loopt. (16) Wegens de vervanging van den militair opzichter- photograaf door een burger-ambtenaar. (17) De raming is verhoogd met f 225 voor periodieke traktements- verbooging, doch verminderd met f 4 omdat de berekening der soldijen over één dag minder loopt dan voor 1904. (19) Yde afdeeling van het departement van oorlog. Zie onderaf- deeling 105. (20) Thans zijn opgenomen de traktementen van 4 sergeant-majoor kwartiermeesters ten behoeve van den dienst in Atjeb en 1 adjudant- onderofficier-magazijnmeester voor het kleedingmagazijn te Buitenzorg, die reeds sedert jaren boven de formatie van het leger gevoerd werden, maar blijvend niet gemist kunnen worden. (21) Wegens de geleidelijke intrekking van de fouragegelden der kwartiermeesters. (22) Ten behoeve van den luitenant-kwartiermeester, instructeur in de administratieve vakken op de kaderschool der cavalerie. (23) Herziene raming. (24) Waarvan f 5400 in verband met het vermelde in noot 3 en f 600 wegens periodieke traktementsverhooging. (25) De raming van dit onderdeel is in overeenstemming gebracht met de tegenwoordige sterkte van het militair en burger schrijversper- soneel. (26) Wegens de berekening der soldijen over één dag minder dan ten vorigen jare. (28) Yoor den commandant van Zuid-Nieuw Guinea te Merauke. (29) Herziene raming. (30) Yoor de commandanten te Djambi en Pangkadjene. (32) Ilde afdeeling van het departement van oorlog. Zie onderafdee- ling 105. (33) Er is gerekend op eenig Europeesch personeel minder en eenig Amboineesch personeel meer bij het wapen der infanterie, omdat het voornemen bestaat bij de veldbataljons het aantal Europeesche compag nieën met één te verminderen tegen vermeerdering van het aantal Am- boineesche compagnieën met één. Niet alleen zal het daardoor gemak kelijker worden om de veldbataljons voortdurend compleet te houden, maar de oprichting van een Amboineesche compagnie meer, welker aantal dus van 15 op 16 wordt gebracht, zal tevens de gelegenheid geven om de vijf zoogenaamde Amboineesche bataljons die thans elk bestaan uit 1 Europeesche en 3 Amboineesche compagnieën te vervangen door

Indisch Militair Tijdschrift | 1904 | | pagina 677