758 over de Toentang terstond te vernielen de brugr in den grooïen postweg ter vernieling voor te be reiden, en tot de vernieling overgaan zoodra de troepen in het voorterrein (zie punt 6) terug zijn. De andere comp. zal eene opnamestelling inrichten in N. rand desa Godang. Cdt. bat. B. wordt belast met het toezicht op de werkzaamheden in vak c en de opnamestelling' 5. De art. stelt zich op bij desa Delik. De cdt.. doet geschikte stellingen opsporen, ook voor de opnamestelling. 6. Het pel. cav. na te noemen patr. onder punt 7 en 2 ordonnansen bij mij) zal te 7u. V. M. bij Bawen staan, met patrouilles in N. randen Doplang en der koffietuinen H. van Kaberokan en Asinan. Van 's vijands nadering zoo snel mogelijk bericht te zenden voor overmacht tijdig terug te trekken op Toentang. Tot opname van dit pel. cav. zal cdt. bat. B. één sectie infanterie zenden naar Ketra-Tapak Birna Cdt. bat. A. stuurt één sectie naar Prenggan; de ze zendt patrouilles in de richtingen Setomi, Pan- tjoeran, Koewaren en Poelo Sari. Ha afloop der werkzaamheden in de vakken a en b wordt deze sectie teruggetrokken en de overzijde der rivier waargenomen door ophelderingspatrouilles, waar omtrent cdt. bat. A. de noodige bevelen geeft. 7. De 4e comp. van hat. B., waaraan eene cav. patr. van 4 man wordt toegevoegd, zal zich opstellen op den weg Toentang Bringin nabij het knooppunt van wegen in Karang-Lo; zij zal den rivierovergang bij Timon Kerep vernielen, de wegen die van hier in Z richting voeren bewaken en den vijand be letten in de richting Salatiga door te dringen. Genoodzaakt terug te trekken, zal de cdt. dezer compagnie, behalve aan mij, terstond bericht zenden aan den brig. cdt. te Salatiga. 8. De munitie van den gevechtstrein wordt aan de manschappen uitgereikt, de gevechtstrein opnieuw gevuld uit den munitietreinwaarna deze met den bagagetrein zich in marschvorm opstelt in Para-

Indisch Militair Tijdschrift | 1905 | | pagina 154