922 Infanterie Chef v/d. Staf: Kapitein Gen. Staf G. C. E. van Daalen. Adjudant: le luitenant adjudant E. A. van Kappen. Wd. controleur der XXII Moekims: K. A. Vosnraer. twaalf bereden ordonnansen. 6 brigades marechaussee, sterk2 luitenants en 117 karabijnen, commandant kapitein infanterie Jhr. G. J. W. C. H. Graafland. 3e Bataljon infanterie, sterk14 officieren en 576 minderen, commandant majoor der in fanterie J. W. van den Broek. 6e Bataljon infanterie, sterk: 17 officieren en 440 onderofficieren en minderen, comman dant majoor der infanterie G. A. Hansen. 12e Bataljon infanterie, sterk: 15 officieren. 2 adjudant onderofficieren en 551 onderoffi cieren en minderen, commandant majoor der infanterie G. F. Soeters. Va escadron, sterk2 luitenants en 63 min deren met 63 paarden, commandant rit meester Jhr. L. D. C. de Lannoij. 4e Bergbatterij (2 sectiën), sterk: 2 luitenants, 70 minderen, 39 rij-, trek- en draagdieren met 4 vuurmonden, 1 reserveaffuit, 144 gra naten, 144 granaat kartetsen en 48 kartetsen, commandant kapitein Bangert. Genietroepeneen detachement, sterk: 30 onderofficieren en minderen, commandant le luitenant der genie A. S. Ruzette. Ambulance en Trein: 3 ambulances onder de officieren van ge zondheid 2e kl. P. J. Diephuis, Dr. G. Grijns en E. Razoux Kühr. Gevechtstrein (voor de verschillende infan- terie-korpsen, reserve munitie en koelies voor de genie). Behalve voor het bovenomschreven doel, diende de colonne aan de vijandelijke benden in het N.W. deel van Montassik zoo veel mogelijk nadeel toe te brengen. Voornamelijk moest geageerd worden nabij onze gewezen pos- Cavalerie Artillerie

Indisch Militair Tijdschrift | 1905 | | pagina 318