1011 - ficierskorps om dit edel streven te steunen, om den onderofficieren de behulpzame hand te reiken, waar het zulk een goed doel, opheffing van den onderofficiersstand, geldt. Belangstelling van onze zijde, geldelijke steun, zij het ook slechts door een abonnement op het maandblad 2 per jaar), zal den onderofficier toonen, dat ook het officierskorps hart voor zijne belangen heeft, dat zijn werken en streven gewaardeerd wordt en dat zijne vereeniging en zijn orgaan de sympathie van velen heeft. En daarop heeft de onderofficier volgens de meening der redactie ten volle recht. De redactie. BRIEVENBUS. Luitenant .J, P. van Mastrigt. Er zijn thans bezwaren aan verbonden om de vragen gesteld op het toelatingsexamen tot den topographischen dienst te publiceeren wellicht zal dit echter een volgende maal geschieden. van Oldenbamevelt. Het voornemen bestaat om in afl. 1, uiterlijk afl. 2, van den nieuwen jaar gang uwe bijdrage te plaatsen. Uwe bijdrage „Naar aanleiding van „Draagbaar veldgeschut (Naschrift)" door A. J. Gooszen, kwam eerst in mijn bezit, nadat de copie voor deze aflevering reeds ter perse was. In afl. 1 zal zij echter vermoedelijk een plaats vinden. Uw artikel in goede orde ontvangen. Beperking van het aantal teekeningen komt mij gewenscht voor. In aflevering 1 of 2 hoopt de redactie uwe bij drage te plaatsen. Uwe studie in goede orde ontvangen. Over plaatsing en de wenschelijkheid van bijvoeging van schetsen later. Luitenant A. J. Loekemeijer. Het artikel, waarvan sprake in uw schrijven dd. 5 November j'l., kwam tot op heden (28en d. a. v.) nog niet in bezit der redactie. H. te M. C. Uwe beide kleine bijdragen heden ontvangen. V. en B. Uw aangeteekend stuk in orde ontvangen. Kapitein F. L. W. Raedl Kapitein F. Schiilt. Kapitein M. W. S ebelhoff. Ritmeester LI Heering. Luitenant S. A. Reitsmu.

Indisch Militair Tijdschrift | 1906 | | pagina 527