25 KORTE INHOUD. Betoog voor de noodzakelijkheid 0111 ook bij den aanval in meerdere I ge\allen de Infanterie zich te doen ingraven en korte aanwijzingen voor de oefening daarin, een en ander gegrond op de ervaringen" in I* den JRuss. Jap. oorlog opgedaan. Aanbeveling van verkleinde schijven en lichte draagbare doelschij- ven ten gebruike bij de voorbereidende schietoefeningen, alsmede bij het onderricht van de schietregels, vuurleiding enz. Uitvoerige bespreking van de verplichtingen van een Infanteriespits. Beschouwingen over de verandering in de Infanterietaktiek en over de nankformatie. Jaktische grondbeginselen voor den modernen Infanterieaanval. Betoog, dat meer degelijke opleiding in het baionetvechten dringend noodig is. Korte bespreking van de belangrijkste antwoorden op een aldus o-e- titelde prijsvraag. Waarschuwing om aan het in den laatsten tijd zooveel voorkomende woord „Feuerüberlegenheit" geen verkeerde 'beteekenis te hechten. Betoog, dat de frontaanval evenals vroeger noodig en mogelijk is. De beteekenis van het juistheidsschieten als voorbereiding tot het gevechtsschieten. Studie betreffende de formatie van en de indeeling in de Infanterie- sectie. Korte bespreking en enkele opmerkingen naar aanleiding van de nieuwe schietvoorschriften van Frankrijk, Duitschland, Zwitserland en Üostenrijk-Hongarije. Een en ander over indirect vuur met hulpdoelen ook voor het indi- vidueel vuur. Oorlogssckieten voor Infanterie uit verborgen dekkingen. Eenige opmerkingen naar aanleiding van de: Leergang voor de sckietopleiding door Fabius.

Indisch Militair Tijdschrift | 1906 | | pagina 613