22 Lezen van kaarten en graphische voorstellingen mondeling 1. Blad 122. Sumatra's Westkust schaal 1:20.000. a. Aan te geven de gemakkelijkste wijze om van uit A het hoogtepunt 730 (Bt Soegar) te bereiken. Korte beschrijving van den gevolgden weg. b. In ruwe trekken aan te geven het stroomgebied van de P. rivier. 2. Blacl XX b. Kedoe schaal 1:25 000. a. De schaal te berekenen op eene andere wijze dan met behulp van palen of tranches (graadverdeeling op den bladwijzer). b. Met een enkele lijn (op het oog en ongeveer) de ver- tikale doorsnede van het terrein volgens de lijn A. B. aan te geven. c. Verklaring van eenige topographische teekens. 3. Blad K. X. Batavia schaal 1:20.000. a. De waterscheiding aan te geven tusschen de Tji-Djèrè en de Tji Herang. i. Blad D XVII. Batavia-Preanger R. schaal 1:20.000. a. De stroomrichting van de Tji Taroem te bepalen. b. Globaal te bepalen het verval en het verhang van dien stroom tusschen A en B. 5. Enkele toelichtingen te geven op een graphische voorstel ling, aangevende de werkzaamheden op het Lithographisch établissement van de Topographische Inrichting over de jaren 1880 t/m. 1905. 6 Uit een graphische voorstelling van den loop van treinen op een gedeelte der Westerlijnena te berekenen de snel heid van trein No. 521; b te bepalen, hoe, bij de bestaande regeling, een trein ingevoegd kan worden, die om 1 u. 8 n. m. van Tjitjalengka naar Bandoeng vertrekt met een snelheid als die van een gemengden trein.

Indisch Militair Tijdschrift | 1906 | | pagina 676