578 postes ten slotte uit de magazijnen van den secteurmet dien verstande evenwel, dat plaatselijke aankoop steeds veroorloofd is, wanneer zulks in het voordeel der masse cle ravitaillement mocht zijn De officier-chancelier is verantwoordelijk voor den goeden gang van zaken en draagt o. a. zorg voor de geregelde aanvulling van de gérances d'annexe uit de magazijnen der Intendance, terwijl de verrekening op het einde van ieder kwartaal uit de caisse de fonds d'avance plaats vindt. In de magazijnen der postessecteurs en cercles zal ten allen tijde een reservevoorraad groote vivres worden aangehouden van resp. èèn, twee en drie maanden. Onder het onmiddellijk toe zicht van den commandant du cercle zijn resp. de post-comman- dant, de commandant van den secteur en de cliancelier du cercle verantwoordelijk voor de opbewaring en het aanhouden der voorgeschreven hoeveelheden vivres. Afgescheiden van den reservevoorraad zullen de magazijnen der secteurs steeds een tweeden voorraad moeten aanhouden, waaruit in de behoeften der postes kan worden voorzieneven zoo zullen de gérances d'annexe steeds in staat moeten zijn om aan de aanvragen van eerstgenoemde magazijnen te kunnen voldoen en daarvoor een zes-maandelijkschen voorraad van alle vivres aanhouden (hieronder begrepen de loopende voorraad in de magazijnen der secteurs). Voor een geregeld verbruik van de reservevoorraden zal zorg worden gedragen, door omwisseling van de hiertoe behoorende artikelen met die van den loopenden voorraad. de controle. Eens in de drie maanden wordt de administratie onverwachts geïnspecteerd le door den Hoofd-Intendant of een door hem aan te wijzen officier. 2e door den commandant van den cercle of secteurdie ten be wijze daarvan het register afteekent onder vermelding van de aanwezig bevonden gelden en vivres. Aan het einde van ieder kwartaal worden bovendien de regis ters door den commandant voornoemd met de bewijzen vergeleken.

Indisch Militair Tijdschrift | 1906 | | pagina 88