BRIEVENBUS. Aan alle lezers. Nu dezer dagen op zulk een treurige wijze de aandacht op nieuw werd gevestigd op het landschap Mori (Tomori) is het wellicht niet overbodig eraan te herinneren, dat in afl. III van dezen jaargang (blz. 234 e. v.) eenige gegevens van dat gedeelte van Celebes met bijbehoorende schetskaart, pi. V, werden gepubliceerd. v. S. te T. Bij afzonderlijk schrijven d.d. 18/8/'07 werd bericht ge zonden betreffende uwe drie bijdragen. Vermoedelijk is die brief reeds in uw bezit gekomen. Kapitein J. C. Pabst. Dank voor uw artikel, waarvoor een plaats in het tijdschrift zal ingeruimd worden. Het wanneer" ligt echter nog in het duister. Een plaat bij te voegen van de kuststrook bij Tjilintjing wordt onnoodig geacht, de enkele, door U genoemde plaatsen zijn overal te vinden; uwkaart ontvangenuw verzoek werd aan de firma G. Kolff Co. overgebracht. Kapitein W. E. Asbeek Brusse. In goede orde uwe bijdrage ontvangen, die echter nog niet in behandeling werd genomen. Kapitein H. J. D. de Fremerij. In antwoord op uw brief diene, dat de redactie u bezwaarlijk een vaste belofte kan doen betref fende directe plaatsing van een bijdrage, zelfs al is de toe zending van te voren aangekondigd. Tenzij eenig artikel momenteel van belang zijnde aangelegenheden behandelt, wordt bij de plaatsing zooveel mogelijk rekening gehouden met den datum van ontvangst der copie. Gaarne ziet de redactie uwe inzending tegemoet, vooral indien deze voor stellen bevat, die voor het Leger van belang zijn te achten. E. J. v. S. en M. U. te H. Het laatste gedeelte van uw arbeid kwam thans in bezit der redactiespoedig zal het geheel in behan deling worden genomen.

Indisch Militair Tijdschrift | 1907 | | pagina 267