258 te Breda gehuisvest en gestaldhet personeel zooveel mogelijk in de kazernes van de overeenkomstige wapen soorten. Voor het onderbrengen van de detachementen moet, des- vereischt, noodlogies en stalling worden ingericht. Bedoeld personeel kan deelnemen aan de menages van de korp sen, waarhij het is gehuisvest. c. Indien militaire sport- (gymnastiek-) vereenigingen aan de wedstrijden wenschen deel te nemen, kunnen ook deze zich doen vertegenwoordigen. Aan de deelnemers van bedoelde vereenigingen kan voor zooveel de belangen van den dienst zich daartegen niet verzetten, verlof worden verleend „met behoud van soldij" voor zoover belanghebbenden daarop niet reeds op grond van bestaande bepalingen recht hebben. Zij worden echter „niet" voor Rijksrekening vervoerd. Wel kan hun worden vergund gedurende dien verloftijd te logeeren in de kazernes te Breda, voor zooveel logiesruimte aan wezig is, of tijdelijk kan worden ingericht. Ook kun nen belanghebbenden desgewenscht deelnemen aan de menages van de korpsen, aldaar in garnizoen. Het maximum aantal deelnemers, dat door elk der korpsen mocht worden uitgezonden, bedroeg voor het regt, gren. en jagers en overige regten. Inf. 30 het instructiebataljon12 de regimenten huzaren12 de depots-huzaren12 het escadron ordonnansen12 de regimenten veld-artillerie12 het korps rijd. artillerie12 het korps pantserfort-artillerie12 de regten. vesting-artillerie16 het korps pontonniers12 het korps torpedisten12 de instructie-compagnieJ2 het regt. genietroepen24 Wanneer wij nu indachtig zijn, met welk een geestdrift de hiervoren vermelde spelen zijn gehouden, zoowel van de zijde

Indisch Militair Tijdschrift | 1908 | | pagina 280