ZZHZ MEDEDEELIN GEN ZUZZ Van de Redactie. EVenting te Makassar. Uw 'verzoek is aan de uitgevers overgebracht. Bij on derzoek bleek, dat de vertraging in de toezending ver oorzaakt is, omdat zij niet bekend waren met uw veran derd adres. We kunnen onze lezers dan ook niet genoeg op het hart drukken, om bij overplaatsing het nieuwe adres even per briefkaart te melden. D. J. Ruitenbach te s Gravenhage. Door drukte verhinderd U eerder te antwoorden. Uwe bijdrage in beste orde ontvangen, doch we kunnen U nog geene toezegging doen omtrent de plaatsing. We mogen het zeker nog wel wat aanhouden, M. te M. In orde ontvangen. We zullen het spoedig plaatsen. V. te W. Door de drukte van de eerste maanden was uw stukje blijven liggen. U hebt zeker onze toezegging tot plaat sing reeds ontvangen. v. S. te Z. Beide opstellen in dank ontvangen. Een er van is wel voor p'aaising geschikt. J. J. II. Vink te Ginneken. Uwe bijdrage in goede orde ontvangen, doch zij is niet belangrijk genoeg. Dringender vraagstukken houden de gemoederen bezig. A. Tissot van Patot te Lahat. Er ligt op dat gebied nog zooveel. Zeker, de verdediging van Java is aan de orde van den dag, doch eerst bet vraagstuk „ie land of te water", dan „de middelen" (strijdkrachten) en daarna „de verdeeling". Dat neemt niet weg, dat we uw opstel nog wel eenigen tijd in be raad willen houden. Aan alle inzenders. Overdrukken worden alleen toegezonden, indien er uitdrukkelijk om gevraagd wordt.

Indisch Militair Tijdschrift | 1908 | | pagina 431