- 670 naschrift te moeten beschouwen als een poging en wel een zwakke poging om eigen werk te verdedigen door met onvoldoende krachten aan te vallen. Kort en bondig had L. kunnen volstaan met te zeggen, dat de inzen der overbodig werk (niet nutteloos) had geleverd, omdat er een nieuwe verheffingstabel zal uitkomen. Met den wensch, dat wij spoedig de nieuwe met de werkelijkheid over eenkomende tabel mogen ontvangen en hopende, dat daarover later milder zal geoordeeld worden dan thans L. doet over vroegere tabellen, Mei 1908. Achtend, S. L. Blok. Van de Redactie. H. II. Inzenders ontvangen voortaan de betrekkelijke mededeelingen schriftelijk. Alleen bij uitzondering zal van deze rubriek voor dat doel worden gebruik gemaakt. Overdrukken worden alleen toegezonden, indien er uitdrukkelijk om gevraagd wordt. Wij bevelen aan om het gewenschte getal rechts boven op de eerste bladzijde van de copy te vermelden. Eenige officieren met verlof in Nederland uitten hunne verwondering, dat zij met het optreden der nieuwe Redactie het Tijdschrift niet meer hebben ontvangen. Dit moet een toevallige samenloop van omstandigheden zijn, waar de nieuwe Redactie geheel buiten staat. Immers de tot heden gevolgde abonnementsvoorwaarden zijn steeds geweest, dat officieren, die naar Nederland vertrekken, het Tijdschrift toegezonden krijgen tot het einde van het loopende jaar, tenzij om verlenging wordt ge vraagd. Het maakt nu een punt van overweging uit, of het niet beter is het Tijdschrift te blijven toezenden, tot het abonnement wordt opgezegd. Hinderlijke drukfouten. Afl. 4 bladz. 356, regel 3 v. o. staat: zwaardere; lees dunnere. 358 15 v. b. staat: schets van peiling; leesschets van het terrein van den peilingssector.

Indisch Militair Tijdschrift | 1908 | | pagina 692