-MEDEDEELINGEN- Aan de Redactie. Een Rustpunt voor den Indischen Trekvogel. Geachte Redactie! Nu door het gereedkomen van den Simplontunnel, het kiezen van do route over Montreux van en naar Genua bij reizen van Indië naar Ne derland en omgekeerd, meer aan de orde zal komen, geloof ik in het belang van de reizende kameraden te handelen, en ik heb hier in het bijzonder hen op het oog, die met een gezin moeten reizen, door de aan dacht te vestigen op het plaatsje Vevey, dat aan het meer van Genèvc gelegen en als het ware één met Montreux, een uitgezochte gelegenheid biedt voor een rustpunt in den langen zwerfweg en voor het maken van niet te vermoeiende uitstapjes in den omtrek van het Meer van Genève. Zij die daar wat voor voelen, kan ik in allen ernst aanraden hun in trek te nemen in het pension „l'Arabie" Quai de l'Arabie te Vevey (Eigenaresse van het gasthuis Mesds de Roy). Dit verblijf is degelijk, zindelijk en zeer billijk, ligt uiterst gunstig voor de genoemde toertjes, beschermd tegen de gure Noordenwinden en in een heerlijk klimaat. U dankzeggend voor de verleende plaatsruimte, Hoogachtend Uw. Bw, P. Bodemeijer. den Haag, 30/5-08. gep. luit-kol. N. I. L. Van de Redactie. H. II. Inzenders ontvangen voortaan do betrekkelijke mededeelingen schriftelijk. Alleen bij uitzondering zal van deze rubriek voor dat doel worden gebruik gemaakt Overdrukken worden alleen toegezonden, indien er uitdrukkelijk om gevraagd wordt. Wij bevelen aan om het gewenschte getal rechts boven op do eerste bladzijde van de copy te vermelden. Eenige officieren met verlof in Nederland uitten hunne verwondering, dat zij met het optreden der nieuwe Iledactie het Tijdschrift niet meer hebben ontvangpn. Dit moet een toevallige samenloop van omstandigheden zijn, waar de nieuwe Redactie geheel buiten staat. Immers de tot heden gevolgde abonnementsvoorwaarden zijn steeds geweest, dat officieren,

Indisch Militair Tijdschrift | 1908 | | pagina 107