927 Opdracht Noordpartij. Sterkte le. Bat. inf. 5e. 7e. 8e. (één eomp.) (twee comp.) (idem Buk met hierneven vermeld de tachement over Ambarawa op naar Pingit en houdt Pingit vast, tot na dere bevelen zijn gegeven. Alle te ontmoeten vijandelijke troepen moeten met kracht worden teruggedreven. vereenigd tot een bat. onder den naam van 7e Bat. inf. 3. Pelotons Cav. 2e. Esk. le. Bergbatterij (Stelt 2 batterijen snelvuurgesehut voor.) ♦Geneeskundige Sectie. ♦Trein. Orders in verband met den vredestoestand Noordpartij. De oorlogstoestand treedt den 20en Juli 1908 om 4 uur v. m. (spoor- tijd) te Oengaran in. Na afloop der manoeuvre zullen de troepen het bivak betrekken te Ambarawa (Willem I). Onderstelling; Zuidpartij. De Commandant der Zuidpartij, die zijne hoofdmacht om Magelang heeft samengetrokken besluit den opmarsch van den vijand van Sema- rang naar Midden-Java te doen bemoeilijken en hem zooveel mogelijk verliezen toe te brengen. Te dien einde ontvangt de luitenant-kolonel. het ondervolgende bevel Opdracht Zuidpartij. Sterkte: Zoek met hierneven vermeld de- 2e. Bat. inf. tachement voeling met den vijand en 6e. Bat (3 comp.) bemoeilijk hem in zijn opmarsch naar 2. Pelotons Cav. le. Esk. Midden-Java, tevens hem zooveel 2e. Bergbatterij (snelvuurgesehut) mogelijk verliezen toebrengende. ♦Geneeskundige Sectie. ♦Trein. Orders in verband met den vredestoestand Zuidpartij. De oorlogstoestand treedt den 20en Juli 1908 om 4 uur v. m. (spoor- tijd) te Bawen in. In verband met den vredestoestand zullen de troepen

Indisch Militair Tijdschrift | 1908 | | pagina 279