886 Mondeling aan de commandanten van de voorhoede, van Inf. IV en VII, van de batterij, van de genie troepen en van de verbandsectie. Voorts kan volstaan wordeu met aan den commandant der cavalerie schriftelijk mede te deelen, hoe zijne eskadrons verdeeld en onder wie zij gesteld worden. De oudst aanwezige officier regelt de verdeeling van de troepen van de verschillende wapens en diensten bij Bawen en bij Timon Kërëp. 6. De verpleging geschiedt heden door middel van noodrations. De verplegingsofficieren der korpsen zullen door aankoop zich het noo- dige voor de volgende dagen ver schaffen. De zuidrand van Bawen vormt de zuidelijke grens van het verplegings- vak der aldaar gelegerde troepen de zuidrand van Ternali Redja en van Salakan die van het verple- gingsvak der troepen bij Timon Kërëp. 7. Na aankomstjikomt de bagage- trein bij de afdeelingen, waartoe hij behoort; de plaats'van denjbagage- trein der cavalerie, behalve van het peleton te Bawen, wordt door de vakcommandandanten geregeld. 8. De Brigadecommandant houdt verblijf bij het Assistent-Districts hoofd van Baweu, alwaar te 5 u. n. m. rapport zal gehouden worden. De Brigadecommandant, S. Kolonel. Is de inhoud van dit bevel ter hoogte van Randoe Koenting aau do belanghebbenden bekend gemaakt, dan kunnen hunne afdeelingen bij tijds afbuigen om te komen, waar zij wezen moeten, terwijl de comman danten onderweg overdenken kunnen, hoe zij hunne troepen ter uitvoering van het ontvangen bevel zullen opstellen. In de volgende aflevering zullen de maatregelen der Vakeommandanten behandeld worden.

Indisch Militair Tijdschrift | 1909 | | pagina 218