95 voor den afmarsch worden ontvangen, welke onder dekking derkwartierzie- ken en van 1 Compagnie van Inf. XY zal geschieden. 5. De veldzakken, de spreien, de kapotjassen en de eetketels worden vervoerd bij den bagagetrein. 6. Morgen te 4 u. v. m. halen van bevelen aan het Hoofdkwartier. Schriftelijk aan de Commandan- ten der Brigades, der Etappetroepen De Bevelhebber der Cavalerie, der Artillerie, der Ge- b- nietroepen, den Chefarts, enz. Gen.-majoo Worden na het uitgeven van dit bevel geen bijzondere berichten ont vangen, dan verschijnt kort vóór den atmarsch het volgende marschbe- vel,°dat natuurlijk al veel eerder ontworpen is: Expeditionnaire Troepenmacht naar Java. Hoofdkwartier lste Sectie No. Ombh Rkwa 26 Mei 1909 4 u. v. m. Marschbevel voor den 26ste Mei 1909. Troej: 1. Vooruitgeschoven Cavalerie Commandant: Majoor II. 1 en 2 3 3 de R-L. en 1 p6 Van 3de R-L. 2. Voorhoede. CommandantKolonel D. Inf. Br. 2. 3 1 peloton van 3de R.L. A. II. bg. (zonder lichte muni tiecolonne). G. 1. 4 2500 M. Y 3. Hoofdcolonne tevens marschorde). 1 bataljon van Inf. Br. 1. 1 peloton van G. 2. A. I bg van Inf. Br. 1. O i- comp. A. I. vd. 1. Van den vijand is niets naders vernomen. 2. Wij marcheeren heden langs den grooten weg naar Magelang om den nog niet geconcentreerden te genstander aan te vallen en te ver slaan. 3. De vooruitgeschoven cavalerie marcheert te 6 u-v. m. af; zij stelt vast, of de vijand op den marschweg eene of meer stellingen heeft inge richt en verkent deze. 4. De voortroep der voorhoede marcheert te 6 u. v. m. van het chris tenkerkhof bij Paadjang^ (westelijk gedeelte van Omba Rawa) en volgt den grooten weg. 5. De hoofdcolonne marcheert te 7.30 v. m. met het hoofd van het onder 4 genoemde christenkerkhof af. De afzonderlijke afdeelingen mar cheeren op zoodanig tijdstip uit hun ne legeringsplaatsen af, dat te 7.30

Indisch Militair Tijdschrift | 1910 | | pagina 107