96 1£ bataljon van Inf. Br. 1 (ver minderd met i compagnie). 2|- bataljon van Inf. Br. 3 (ver minderd met 1 compagnie.) Lichte munitie colonnes der artil lerie. comp. van Inf. Br. 3. Detachement van den munitietrein 1 comp. van Inf. Br. 3. 4. l.ste Linkerflankdekking. Commandant: Majoor F. 1^ bataljon van Inf. Br. 1. Ie mitrailleurcompagnie. 2 Peloton van 3de R. L. 1 Sectie van Gr. 2. 5. 2ae Linkerfiankdekking. Commandant: Luit.-Kolonel H. 1-^ bataljon van Inf, Br. 3. 3de mitrailleurcompagnie. Peloton van 3de R. L. 1 Sectie van Gr. 2. 6. Bij den Bevelhebber: 3 1 peloton van T r 3de K. L. v.m. de hoofdcolonne geformeerd is. 6. De eerste linker flankdekking marcheert te 6 u v. m. naar Banjoe- Biroe en neemt stelling bij Tjandi Doekoeh tot afsluiting der naar Sa- latiga voerende wegen. Zoodra langs deze wegen de naar Magelang roar- cheerende hoofdmacht geen gevaar meer dreigt, vereenigt zij zich zoo spoedig mogelijk met de hoofdcolon ne, alwaar zij plaats neemt tusschen A. I. vd. en Inf. Br. 3. aldus het brigadeverband herstellende. Hare cavalerie ontvangt dan nadere beve len de sectie genietroepen voegt zich bij hare compagnie, 7. De tweede linkerflankdekking marcheert aanvankelijk onmiddellijk achter de voorhoede. Bij Pagonan verlaat zij den marschweg om bij Grabag stelling te nemen ter afslui ting van de naar Salatiga voerende wegen. Zoodra langs deze wegen de hoofdmacht geen gevaar meer dreigt, vereenigt zij zich zoo spoedig mo gelijk met de hoofdcolonne, alwaar zij plaats neemt vóór de lichte mu nitiecolonnes der artillerie, aldus het brigadeverband herstellende. Hare cavalerie ontvangt dan nadere be velen, de sectie genietroepen voegt zich bij hare compagnie. 8. De voorposten rukken in, zoodra d e voortroep der voorhoede de lijn der veldwachten voorbij is. Zij sluiten op de in de troepenindeeling aan gegeven plaats aan, c.q. melden zich bij de hun daarin aangewezen com mandanten. 9. Gedurende den marsch onder zoekt het telegraafdetachement de telegraaflijn, welke den grooten weg volgt, en herstelt haar zoo noodig. Het is aan geen vaste plaats gebon den, doch blijft in het algemeen achter de voorhoede. 10. De bagagetrein en de alge- meenetrein, behalve het gedeelte van den munitietrein, dat bij de hoofd colonne is ingedeeld, en de ver- bandsectiën, wachten te Omba Rawa

Indisch Militair Tijdschrift | 1910 | | pagina 108