V 310 A 3 1 peloton van 3de'R L—, verminderd met 1 onderofficier en 4 ruiters. Staat onder bevel van den com mandant van den voortroep. 2. Yoortroep. Commandant: Majoor T. Inf. I G. 1. 1000 M. 3. Hoofdtroep, tevens marschorde. Inf. Y. A. II. bg. (tusschen elke 2 batte rijen 1 sectie van Inf. VI). Inf. VI Inf. VIII 2de Mitrailleurcompagnie. 4. Bij den voorhoedecommandant 1 onderofficier en 4 ruiters van het peloton cavalerie. Gedicteerd aan de commandanten der bataljons, der voorhoedecavalerie, van A. II bg., van G. 1 en van de 2de mitrailleurcompagnie. geschat op 2 bataljons, is gemeld te SSlatigS. Onze aldaar aanwezige cavalerie is daarvoor uitgeweken naar Blotongan en blijft met de tegenpartij in voeling. 2. Wij marcheeren heden onder dekking van flankdetachementen langs den grooten weg naar Mage- lang om den nog niet geconcentreer- den tegenstander aan te vallen en te verslaan. 3 De hiernaast genoemde troepen vormen de voorhoede, welke door- 21 eskadrons als vooruitgeschoven cavalerie wordt voorafgegaan. Af stand tot de hoofdcolonne: 2500 M. 4. Te 6 u. v. m. marcheeren de voortroep en de voorhoedecavalerie at van het Chriatenkerkhof bij Pa- adjang (westelijk gedeelte van Omba R&wa) en volgen den grooten weg. De commandant van den voortroep zorgt voor de verbinding met den hoofdtroep. 5 Te 6,15 v. m. staat de hoofd troep tot den afmarsch gereed met het hoofd bij het Christenkerkhof bij Paadjang; afmarsch te 6,20 v. m. 6. De lichte munitiecolonne van A. II. bg. marcheert bij de hoofd colonne en ontvangt voor den af marsch hare bevelen van den Art C. 7. Onmiddellijk achter den hoofd troep marcheert de 2de linkerflank dekking, bestemd om stelling bij Grabag te nemen. 8. De bagagetrein wacht te OmbS, Raw& nadere bevelen af. De com mandant meldt zich bij den com mandant van den algemeenen trein. 9. L>e voorhoedecommandant be vindt zich bij den voortroep; de bevelhebber bij den hoofdtroep. De Voorhoedecommandant, B. Kolonel. De maatregelen van den comman dant van den voortroep als gevolg van dit voorhoedebevel worden ter overweging aan den lezer gegeven.

Indisch Militair Tijdschrift | 1910 | | pagina 322