525 De Yakcommandanten zijn er ver antwoordelijk voor, dat alle vaar tuigen en andere overgangsmiddelen in hun vak aan den Noordelijken oever verzameld en geborgen worden. Op den Zuidelijken oever laten pa trouilleeren en doorloopend met el kander in verbinding blijven. Pogingen van den vijand, om de rivier over te gaan, worden met in spanning van alle krachten belet. 4. Den Commandant van G. 2 wordt opgedragen de vernieling van de bruggen over de Tji Somang grondig voor te bereiden. Hij doet het paardenpad langs de zuidelijke helling van den Pr. Ngënol begaan baar voor alle wapens maken. Tot het verkrijgen van de noodige werk krachten wendt hij zich tot den Commandant van Inf. X. 5. Het telegraafdetachement wordt, na aftrek van 3 man voor de ver kennende cavalerie, belast met het bedienen van de kantoren van Halte Tjisomang en van H. Palered en met het leggen en bedienen van eene telefonische verbinding van mijn stafkwartier nabij H. Palered met de kwartieren van beide Yak- commandanten. 6. Inf. X, Inf. XII, 2 comp. van Inf. YI, 3 comp. van Inf. YIII, de 2de mitr. comp 1 peloton cavalerie, A. II veld, G. 2, het telegraafdetache ment en de algemeene trein legeren te Tjibogo Kilir, te Tjibogo Girang 1, te Palered en te Lioenggoenoeng de verdeeling blijkt uit het hierbij gevoegde oleaat. De bagagetrein bij de korpsen. 7. De verpleging heeft heden plaats uit den bagagetrein. De in tendant neemt dadelijk maatregelen om door plaatselijken inkoop en, als dit niet voldoende oplevert, door aanvoer uit den voorraad der inten= dance, den verbruikten voorraad van den bagagetrein aan te vullen. Te beginnen met morgen zal de ver pleging uit den voorraad der inten-

Indisch Militair Tijdschrift | 1910 | | pagina 539