- 585 - torpedie, constructie en onderhoud van schietbanen, voorraden, kleeding en uitrusting. De Inspecteur Generaal van de Landmacht heeft tot taak zich door het houden van inspecties op de hoogte te stellen van de strijdvaardigheid der toepen, van den toestand der verdedigings werken en militaire gebouwen en van de behoorlijke werking en naleving der met het oog op de defensie gegeven voorschriften. Hij dient omtrent zijn bevinding een jaarlijksch verslag in bij den Militairen Raad"; het indienen van tusschentijdsche rapporten heeft plaats telkens, als hij dat noodig oordeelt, dan wel als hem daartoe door den Minister of den Raad de opdracht wordt verstrekt. Hij is voorzitter der Commissie, belast met het doen van voordrachten voor bevordering bij de Landmacht tot rangen hooger dan dien van kapitein. Het Australische leger is samengesteld uit; a. de vaste troepen b. de militie; c. de vrijwilligers. a. De vaste troepen. Hiertoe behooren de Inspecteur Generaal met zijn staf (1 officier en 2 minderen) de Officieren Leden van den Militairen Raad een Centrale staf met de navolgende officieren den Directeur-Generaal van den Geneeskundigen Dienst; den Directeur der militaire magazijnen den Directeur der Genie den Inspecteur van geschut en munitie; den Directeur der werkplaatsen en eenig lager militair en burgerpersoneel. het Hoofdkwartier in elk der 6 militaire districten bestaan de uit: den Districtscommandant; den Chef van den Districtsstaf; den Adjudant; den Intendant en eenig schrijverspersoneel. 1) De grenzen der militaire districten vallen met die der Staten sam n.

Indisch Militair Tijdschrift | 1910 | | pagina 605